Archiwa tagu: Raiffeisen Bank

Nowa odsłona platformy R-Dealer dla Raiffeisen Bank Polska od Infovide-Matrix

Konsultanci Infovide-Matrix wdrożyli w Raiffeisen Bank Polska nową wersję walutowej platformy transakcyjnej R-Dealer. Przebudowaniu uległ interface użytkownika oraz wprowadzono kilka nowych zaawansowanych funkcji transakcyjnych. W ramach projektu unowocześniono także system wspierający pracowników Banku w realizacji sprzedaży produktów finansowych przez kanał telefoniczny.

Asseco Business Solutions wprowadza nowe rozwiązania w rodzinie produktów faktor

Asseco Business Solutions, firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw, rozszerzyła swoją ofertę produktów rodziny Faktor o dwa nowe rozwiązania: Analysys Client oraz CRM Faktor. W ten sposób Asseco Business Solutions zamierza umocnić swoją pozycję lidera na rynku rozwiązań IT dla faktorów.

Zwycięzcy konkursów informatycznych Gazety Bankowej

11 marca w Hotelu Sheraton w Warszawie, Gazeta Bankowa rozdała nagrody w konkursach informatycznych: „Lider informatyki instytucji finansowych 2009” i „Hit roku 2010 dla instytucji finansowych”. Gazeta Bankowa już po raz ósmy wręczyła nagrody za najlepsze wdrożenia systemów informatycznych w konkursie „Lider informatyki instytucji finansowych 2009”. Nagrody przyznane zostały w czterech kategoriach.

Ranking kredytów mieszkaniowych Gold Finance

Nowy rok, nowe możliwości – tak w skrócie można opisać sytuację na rynku kredytów mieszkaniowych w 2010 r. Banki nie ustają w modyfikowaniu ofert na korzyść klientów. Ceny spadają i – jak zapowiadają bankowcy – będą obniżać się dalej.