Rafał Zdebski

3 Rafał Zdebski

Specjalne oferty na Targach Mieszkań i Domów od Inpro

inproPodczas Targów Mieszkań i Domów w dniach 14 i 15 września br. W Gdańsku, będzie można skorzystać z ciekawych promocji przygotowanych przez Grupę Inpro. Okazyjną ofertą objęte są Osiedle Jabłoniowa, osiedle domów Wróbla Staw, City Park oraz najnowsza inwestycja Czwarty Żagiel. Jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów zaprezentuje swoją aktualną ofertę, w której obecnie jest ponad 400 mieszkań i domów.

Czytaj dalej »Specjalne oferty na Targach Mieszkań i Domów od Inpro

Inpro przekazuje mieszkania w budynku A osiedla City Park

inproInpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, uzyskał zgodę na użytkowanie pierwszego budynku w ramach osiedla City Park w Gdańsku. Obecnie trwają przekazania mieszkań w budynku A. Spośród 83 lokali zaprojektowanych w tym etapie 65% zostało już oddanych do użytkowania, a w aktualnej ofercie pozostało 5 ostatnich mieszkań.

Czytaj dalej »Inpro przekazuje mieszkania w budynku A osiedla City Park

Inpro otrzymało pozwolenie na użytkowanie inwestycji Kwartał Kamienic

4 Rafał ZdebskiInpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, otrzymał pozwolenie na użytkowanie prestiżowej inwestycji Kwartał Kamienic wybudowanej w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku. Rozpoczęto przekazywanie 46 sprzedanych apartamentów wykończonych pod klucz. Projekt Kwartału Kamienic został opracowany przez architekta prof. Antoniego Taraszkiewicza z Pracowni Projektowej FORT.

Czytaj dalej »Inpro otrzymało pozwolenie na użytkowanie inwestycji Kwartał Kamienic

Nowoczesny system kontroli dostępu w inwestycji Kwartał Kamienic

Kwartał Kamienic, luksusowy kompleks apartamentów budowanych w Gdańsku przez giełdową Spółkę Inpro S.A., zostanie wyposażony w najnowocześniejszy system kontroli dostępu. Dzięki zaawansowanej technologicznie cyfrowej sieci wideofonowej z rozbudowanym monitoringiem składającym się z 64 kamer, przyszli mieszkańcy będą mieli zapewnioną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa.

Czytaj dalej »Nowoczesny system kontroli dostępu w inwestycji Kwartał Kamienic