Rafał Nawłoka

1 Rafał Nawłoka

Koniec z długim czekaniem na kuriera. DPD Polska wprowadza nową usługę – Predict

dpdDPD Polska wprowadza do szerokiej sprzedaży usługę Predict – innowacyjny sposób zarządzania dostawą kurierską, oparty na nowoczesnych systemach informatycznych. To kolejny ukłon firmy w stronę sektora e-commerce i indywidualnych odbiorców paczek, którym szczególnie zależy na elastyczności dostawy.

Czytaj więcej »Koniec z długim czekaniem na kuriera. DPD Polska wprowadza nową usługę – Predict

Klienci wysoko cenią usługi DPD Polska – „Złoty Laur Klienta 2009”

W konkursie „Złoty Laur Klienta” DPD Polska po raz czwarty z rzędu została wybrana najlepszą marką! W tym roku w kategorii „Usługi Kurierskie – przesyłki międzynarodowe”. Laury przyznają sami klienci. Konkurs jest organizowany przez Grupę Media Partner, wydawcę „Przeglądu Gospodarczego Plus” (dodatku do „Gazety Prawnej”), „Przeglądu Gospodarczego Extra” (dodatku do „Gazety Wyborczej”) i tygodnika „Rzecz o Biznesie” (dodatku do „Rzeczpospolitej”).Czytaj więcej »Klienci wysoko cenią usługi DPD Polska – „Złoty Laur Klienta 2009”

DPD Polska dostarczyła pulsoksymetry dla polskich klinik onkohematologicznych

DPD Polska dostarczyła aparaturę medyczną tj. pulsoksymetry Nellcor N-395 oraz niezbędne do nich części (czujniki palcowe – NPB-290, N-395, Bionics BPM-200, Novametrix 520A, wzmacniacz, kable) do polskich klinik onkohematologicznych, z którymi na stałe współpracuje Fundacja „Krwinka”.
Czytaj więcej »DPD Polska dostarczyła pulsoksymetry dla polskich klinik onkohematologicznych