Archiwa tagu: Rafał Karski

Ubezpieczenia mieszkaniowe w kampanii Liberty Direct

Liberty Direct – ubezpieczyciel oferujący polisy przez internet i telefon – rozpoczął produktową kampanię reklamową. W emitowanym od 7 marca spocie, oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC po raz pierwszy promowane są ubezpieczenia mieszkaniowe. Kreacja kampanii została przygotowana przez Liberty Direct. Produkcją zajął się dom Easy Hell, a za zakup mediów odpowiada MPG. Kampania obejmuje TVP, TVN i Polsat oraz w kanały tematyczne.

Idealny świat w kampanii Liberty Direct

Rusza nowa kampania wizerunkowa Liberty Direct – ubezpieczyciela komunikacyjnego oferującego polisy przez internet i telefon. Ideą kreatywną filmu jest konfrontacja nieistniejącego „idealnego świata”, w którym samochody są elastyczne i po zderzeniu samoczynnie powracają do swojej pierwotnej formy z „twardą i kanciastą” rzeczywistością, w której warto korzystać z usług ubezpieczyciela dającego pewność sprawnej obsługi w przypadku szkody.

Rusza druga edycja akcji „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” Liberty Direct

Od stycznia rusza kolejna edycja akcji „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” organizowanej przez Liberty Direct. Dzięki udziałowi w promocji Klienci firmy za każde skuteczne polecenie polisy komunikacyjnej kolejnej osobie otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości od 50 do 100 zł, a osoby które w wyniku polecenia zdecydują się na kupno ubezpieczenia – zniżkę na polisę analogicznej wartości.

Liberty Direct wprowadza e-konto

Liberty Direct – ubezpieczyciel oferujący polisy przez internet i telefon – uruchomił całodobowy system obsługi Klientów on-line. Poprzez e-konto „Twoje sprawy” Klienci firmy mogą kompleksowo zarządzać posiadanymi ubezpieczeniami, odnawiać je, monitorować przebieg wystawiania oraz wysyłki polis, a także kupować dodatkowe produkty. System umożliwia ponadto zgłaszanie sprzedaży bądź kupna samochodu, w tym przesyłanie odpowiednich dokumentów przez internet, a także pełną kontrolę płatności.