Przejdź do treści

Rafał Brzoska

Rafał Brzoska inwestuje 5 mln w SALESmanago

SALESmanago to jeden z pierwszych w Europie systemów klasy Marketing Automation, który znajduje się aktualnie w Top 12 największych na świecie tego typu platform. W pierwszym etapie inwestycji Rafał Brzoska obejmie 20% udziałów w SALESmanago za 5 mln zł. W ramach współpracy tworzone będą unikalne rozwiązania łączące oprogramowanie do automatyzacji marketingu z nowoczesnymi rozwiązaniami na rynku e-commerce, które kierowane będą do podmiotów chcących optymalizować internetowy kanał marketingu i sprzedaży, w tym zwłaszcza dla sklepów internetowych.Czytaj dalej »Rafał Brzoska inwestuje 5 mln w SALESmanago

1 Rafał Brzoska

InPost i PGP podpisały umowę na obsługę sądów i prokuratur

inpostInPost i Polska Grupa Pocztowa podpisały porozumienie o współpracy w zakresie obsługi kontraktu na rzecz sądów powszechnych i prokuratur. Wartość dwuletniej umowy może sięgnąć nawet 200 mln zł. InPost udostępni dla potrzeb realizacji tego kontraktu wszystkie swoje placówki, tak własne, jak i partnerskie – m.in. zlokalizowane w 5000 placówek sieci RUCH – oraz inne zasoby techniczne i organizacyjne.

Czytaj dalej »InPost i PGP podpisały umowę na obsługę sądów i prokuratur

2 Rafał Brzoska

InPost i RUCH podpisały umowę o współpracy

integerInPost – największy prywatny operator pocztowy w Polsce oraz RUCH S.A – przedsiębiorstwo z ogromnymi tradycjami i jeden z czołowych dystrybutorów prasy – nawiązały porozumienie o współpracy. Dzięki kooperacji klienci kiosków RUCHu będą mogli w jednym miejscu zakupić gazetę, czy bilety komunikacji miejskiej, jak również skorzystać z oferty usługi pocztowej i odebrać awizowaną przesyłkę. Odbiór awizowanej przesyłki InPost będzie docelowo możliwy w 2000 własnych placówkach RUCHu oraz około 3000 punktach partnerskich RUCH na terenie całego kraju. Usługa InPost będzie uruchamiana w poszczególnych placówkach sukcesywnie, a jednostki zostaną oznaczone logotypami InPost. Tym samym sieć InPost zostanie rozszerzona do 6700 punktów.

Czytaj dalej »InPost i RUCH podpisały umowę o współpracy

3 Rafał Brzoska

Spółki z Grupy Integer.pl w nowej odsłonie

inpostGrupa Kapitałowa Integer.pl wdraża globalny proces rebrandingu spółek wchodzących w jej skład. Odświeżenie identyfikacji wizualnej umożliwi ujednolicenie komunikacji na rynkach międzynarodowych, na których planowana jest dalsza dynamiczna ekspansja Grupy. Równolegle z zaplanowaną na dzień 11 listopada zmianą logotypów, uruchomiona zostanie ogólnopolska kampania ATL promująca Paczkomaty InPost oraz współpracę z serwisem agito.pl i allegro.

Czytaj dalej »Spółki z Grupy Integer.pl w nowej odsłonie

InPost wzmacnia Dział Sprzedaży

InPost – największy niezależny operator pocztowy – rozbudowuje Dział Sprzedaży. W lipcu do zespołu dołączył Janusz Jank, który objął stanowisko dyrektora handlowego. Janusz Jank odpowiedzialny będzie – dzięki doskonałej znajomości branży oraz rynku usług pocztowych, praktyce w kształtowaniu oferty usługowej oraz wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży B2B i B2C – za sprzedaż usług listowych oraz paczkowych na rynku krajowym.

Czytaj dalej »InPost wzmacnia Dział Sprzedaży

Paczkomaty InPost w Australii

Paczkomaty InPost – rewolucyjne rozwiązanie pocztowo-kurierskie – wchodzą na rynek australijski. Grupa Integer.pl wraz z firmą NeoPost wygrały przetarg organizowany przez Australia Post na dostawy Paczkomatów InPost. Pierwsze zlecenie australijskiego operatora narodowego opiewa na 250 maszyn, z czego 50 będzie dostarczonych do końca 2012 roku. Docelowo liczba urządzeń zamawianych przez Australia Post może wynieść nawet 1000 sztuk. Wartość umowy na dostawę 250 Paczkomatów InPost wynosi 5 mln euro, a współpraca Grupy Integer.pl z NeoPost będzie kontynuowana przy kolejnych kontraktach i dużych wdrożeniach na rynku pocztowo-kurierskim. Grupa Integer.pl do końca 2012 roku rozlokuje 1000 nowych Paczkomatów, z czego około 300 na terenie Polski, 400 w Rosji, 200 na Ukrainie oraz ponad 100 w Czechach i na Słowacji.

Czytaj dalej »Paczkomaty InPost w Australii

Integer.pl podpisał umowę z Austrian Post

Grupa Integer.pl – czołowa polska grupa pocztowa, niezależny operator finansowy oraz dostawca innowacyjnych rozwiązań pocztowo-kurierskich i usług z zakresu e-commerce – podpisał umowę sprzedaży spółki Kolportaż Rzetelny na rzecz Austrian Post. Transakcja została zatwierdzona przez UOKiK. Kolportaż Rzetelny to lider w sektorze druków bezadresowych, z udziałem rynkowym na poziomie 36%. Przychody spółki w 2011 roku wyniosły 44 mln zł (11,3 mln euro).

Czytaj dalej »Integer.pl podpisał umowę z Austrian Post

PineBridge Investments i Grupa Integer.pl inwestują wspólnie 108 mln EUR

PineBridge Investments, globalny fundusz private equity oraz Grupa Integer.pl – czołowa polska grupa pocztowa, niezależny operator finansowy oraz dostawca innowacyjnych rozwiązań pocztowo-kurierskich i usług z zakresu e-commerce – powołały spółkę joint-venture EasyPack, której celem jest rozwój sieci Paczkomatów InPost w Europie oraz krajach Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP).

Czytaj dalej »PineBridge Investments i Grupa Integer.pl inwestują wspólnie 108 mln EUR