Radio ZET

Słoneczne wianki nad Wisłą już 23 czerwca

Wianki nad Wisłą to jedno z niewielu darmowych wydarzeń plenerowych organizowanych na tak dużą skalę w Warszawie. Od wielu lat to najchętniej odwiedzana rodzinna impreza w stolicy, która od 1996 roku zgromadziła ponad 500 tysięczną publiczność. Otwarta formuła oraz wyjątkowo bogaty program artystyczny czynią ją atrakcyjną zarówno dla warszawiaków jak i gości stolicy. Tegoroczna współpraca z partnerami medialnymi – Radiem ZET i TVP 2 sprawią, że cała Polska będzie mogła zobaczyć i usłyszeć zabawę podczas Nocy Świętojańskiej w Warszawie i początek letniej trasy koncertowej Lato ZET i Dwójki.

Czytaj więcej »Słoneczne wianki nad Wisłą już 23 czerwca

HalCash wspiera kampanię Radia Zet

Rozwiązania HalCash Central Eastern Europe zostaną wykorzystane w rozpoczynającej się loterii promocyjnej „Lato ZET – powiedz gdzie słuchasz Radia ZET”. Będzie to jeden z największych projektów loteryjnych realizowanych obecnie na rynku medialnym w Polsce. To kolejna promocja, jaką w tym roku obsługuje firma – która bardzo udanie wspierała w tym roku również kampanię „Plusikowe”. HalCash promuje swoją usługę, jako doskonałe narzędzie wspomagające akcje promocyjne, loterie, konkursy i programy lojalnościowe. Usługa – co doceniają partnerzy, pozwala na znaczne redukcje kosztów akcji marketingowych i upraszcza dystrybucję środków finansowych do uczestników promocji.

Czytaj więcej »HalCash wspiera kampanię Radia Zet

Nowe Radio ZET w iPhone’ie, iPodzie Touch i iPadzie

Użytkownicy coraz bardziej popularnych iPhone’ów, iPodów Touch i iPadów mogą już korzystać z nowej wersji aplikacji Radia ZET dostępnej za darmo na platformie App Store. Dotychczasowe funkcjonalności zostały rozbudowane i unowocześnione. Obecnie aplikacja to już nie tylko prosty kanał do słuchanie radia, ale prawdziwe wielofunkcyjne narzędzie. Jego użytkownicy uzyskali dostęp do ponad 20 internetowych kanałów muzycznych.

Czytaj więcej »Nowe Radio ZET w iPhone’ie, iPodzie Touch i iPadzie

Oświadczenie Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Związku Pracodawców Prywatnych Mediów w sprawie zarzutów wobec dziennikarzy Radia ZET i TVN24

Z niepokojem przyjęliśmy informację o postawieniu zarzutów prokuratorskich dziennikarzom Mariuszowi Gierszewskiemu (Radio ZET) oraz Krzysztofowi Skórzyńskiemu (TVN24) zamiast sprawcom ujawnionego przez nich przecieku. W naszej opinii to próba ograniczania wolności słowa niezależnych mediów, która nie powinna mieć miejsca w demokratycznym państwie.Czytaj więcej »Oświadczenie Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Związku Pracodawców Prywatnych Mediów w sprawie zarzutów wobec dziennikarzy Radia ZET i TVN24