Przejdź do treści

Radio PLUS

2 Radio PLUS

Nowe audycje w jesiennej ramówce Radia Plus

radio plusOd początku września w Radiu Plus startuje jesienna ramówka, w której  znajdą się nowe pozycje programowe. W czwartkowe wieczory autorską audycję publicystyczną poprowadzi Rafał Ziemkiewicz. W tygodniu w paśmie porannym na antenie pojawi się także cykl „Sedno Sprawy”, a w wieczornym audycja pt. „Nocne Światła” z udziałem słuchaczy i ekspertów. Weekendową ramówkę wzbogacą programy „Zawsze w Rytmie Mix” i „Na Tapecie Radia Plus”.

Czytaj dalej »Nowe audycje w jesiennej ramówce Radia Plus

Sieć VOX FM – nie, radio VOX FM – tak

Po połączeniu sieci Radia PLUS i VOX FM, marka VOX FM nie zniknie z rynku. Ogólnopolską sieć radiową pod nazwą Radio PLUS, która wkrótce rozpocznie nadawanie, oprócz trzynastu rozgłośni PLUS tworzy osiem rozgłośni VOX. Dziewiąta, zlokalizowana w Warszawie, będzie nadal nadawała swój program. Poprzez stronę www.voxfm.pl radio jest obecne w internecie. Prowadzi również profil na Facebooku.

Czytaj dalej »Sieć VOX FM – nie, radio VOX FM – tak

Umowa o współpracy Radia PLUS i VOX FM

Radio PLUS i VOX FM podpisały umowę o współpracy, której celem jest stworzenie, na bazie koncesji należących do kooperujących z nimi podmiotów kościelnych, ogólnopolskiej sieci radiowej oraz polubowne zakończenie toczących się postępowań sądowych. Nawiązanie współpracy nie wiąże się z żadnymi zmianami kapitałowymi w strukturach Grupy Radiowej TIME i Eurozet.

Czytaj dalej »Umowa o współpracy Radia PLUS i VOX FM