Archiwa tagu: Raben

More7 Polska i CRM7 wśród dziesięciu najlepszych

Zdobywcy tytułu „Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu w kategorii CRM” (2007) i „Najlepszego linuksowego produktu – wdrożenie” (2003), czyli firma more7 Polska Sp. z o.o., może do swoich osiągnięć dodać kolejny sukces. Implementacja ich autorskiego systemu do zarządzania relacjami z klientem CRM7 w Grupie Raben uzyskała miano jednego z „10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce”(2012).

IV forum nauczycielskie WSL już za nami

Rozwój Olimpiady Logistycznej. Dwa nowe projekty unijne. Kolejne podręczniki i zmiany w podstawach programowych. To tylko część tematów, które poruszyli uczestnicy IV Forum Nauczycielskiego Wyższej Szkoły Logistyki. 26 lutego do Poznania przyjechało 211 nauczycieli ze 122 szkół kształcących w zawodach: technik logistyk i technik spedytor.

ProLogis wybuduje 15800 mkw powierzchni magazynowej dla Raben Polska

ProLogis (NYSE: PLD), największy na świecie właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował dziś o podpisaniu z firmą Raben Polska, wchodzącą w skład Grupy Raben – jednego z wiodących operatorów logistycznych w Europie, umowy na wybudowanie 15,800 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej w ProLogis Park Błonie II.

itelligence wspiera Grupę Raben w utrzymaniu infrastruktury IT

Warszawa, 8. lipca 2008 – od maja 2008 firma itelligence rozpoczęła świadczenie usług zarządzania infrastrukturą IT dla Grupy Raben. Całodobowa opieka nad najważniejszymi systemami IT umożliwia ciągłość działania aplikacji wspomagających Grupę Raben w świadczeniu kompleksowych usług logistycznych 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Opieka obejmuje m.in. utrzymanie wysokiej dostępności systemów poprzez konfigurowanie,… Czytaj dalej »