Archiwa tagu: QlikTech

QlikView na iPada 2 – natychmiastowy dostęp do analiz

QlikTech, lider rozwiązań Business Intelligence – systemów dających pełną kontrolę nad analizą danych użytkownikom biznesowym – ogłosił dostępność aplikacji QlikView na iPada 2. Najnowsze rozwiązania oferują natychmiastowy dostęp do najświeższych danych i analiz, na bieżąco integrując informacje pochodzące z różnych źródeł.

QlikView analizuje sportowe osiągnięcia w Vancouver

Jak przekłada się poziom zamożności państw, uczestniczących w Zimowej Olimpiadzie w Vancouver na medalowe szanse? W jakim stopniu szanse te uzależnione są od wielkości narodu czy wieku sportowca? Od dziś nie tylko menedżerowie, ale też entuzjaści zimowych olimpiad mogą przetestować kilka podstawowych możliwości QlikView klasy Business Intelligence in-memory.

Business Intelligence dla menedżerów w podróży

Mechanizm jest prosty. Właściciel telefonu komórkowego iPhone, za pomocą  specjalnej aplikacji ‚QlikView for iPhone’, przesyła na firmowy komputer pytanie o aktualne wyniki sprzedaży, finanse czy zasoby firmy. Po kilku sekundach wyniki analiz, przeprowadzone w systemie QlikView, są widoczne na ekranie telefonu. Niezależenie od miejsca i godziny. 

Nowa wersja programu umożliwia wdrożenie w trybie lokalnym, „w chmurze” oraz na urządzeniach mobilnych

QlikTech, światowy lider w rozwoju technologii Business Intelligence, ogłosił wprowadzenie na rynek dziewiątej odsłony aplikacji QlikView. Już pierwsza wersja tego narzędzia BI, analizującego dane operacyjne w czasie rzeczywistym, wysoko ustawiła poprzeczkę dla standardów analizy biznesowej w zakresie prostoty użytkowania i czasu osiągania korzyści.