Przejdź do treści

QAD

QAD i General Motors dla branży motoryzacyjnej

Firma QAD, dostawca systemów ERP dla sektora produkcyjnego, przygotowała ofertę doradczą i edukacyjną dla polskich dostawców General Motors w zakresie dostosowania do standardu MMOG/LE (Materials Management Operations Guidelines/Logistics Evaluation). Spełnienie wymagań standardu MMOG/LE jest obecnie warunkiem koniecznym współpracy w łańcuchu dostaw GM. Podobne inicjatywy są również realizowane w Polsce wspólnie z koncernami Ford i Volvo.

Czytaj dalej »QAD i General Motors dla branży motoryzacyjnej

Healthy Food Production wprowadza najnowszą wersję systemu QAD

Firma Healthy Food Production S.A. działająca na rynku pod marką Sonko, podjęła decyzję o kontynuacji współpracy z QAD w oparciu o najnowszą wersję systemu wspomagającego zarządzanie QAD Enteprise Applications. HFP S.A. jest liderem na rynku zdrowej żywności w kategorii pieczywa suchego, wafli ryżowych oraz ryżu i kasz.

Czytaj dalej »Healthy Food Production wprowadza najnowszą wersję systemu QAD

QAD wspiera Kontrolę Jakości w Wagony Świdnica S.A.

Zakłady Wagony Świdnica S.A. są producentem wagonów towarowych i cystern kolejowych w Polsce. Zakłady należą do Greenbrier Europe wiodącego producenta wagonów towarowych w Europie. Skomplikowany proces produkcji, wdrażania nowych produktów oraz coraz większe wymagania ze strony odbiorców spowodowały konieczność zmian, szczególnie w Kontroli Jakości.

Czytaj dalej »QAD wspiera Kontrolę Jakości w Wagony Świdnica S.A.

PROFARM PS rozwija system IT w oparciu o QAD Enterprise Applications

PROFARM PS Sp. z o.o. została powołana do życia w 1989 roku. Jest znaczącym na polskim rynku dystrybutorem leków specjalizującym się przede wszystkim w dostawach produktów leczniczych do szpitali i hurtowni farmaceutycznych. Dynamiczny rozwój firmy oraz wymagana przez dostawców tej branży walidacja systemu informatycznego spowodowały rozpoczęcie wdrożenia na bazie QAD Enterprise Applications, nowego systemu firmy QAD. Zakończenie projektu planowane jest na koniec 2010 roku.

Czytaj dalej »PROFARM PS rozwija system IT w oparciu o QAD Enterprise Applications