Archiwa tagu: Q&A Consulting

Pełna orzeźwienia kampania reklamowa Lech Shandy

Kompania Piwowarska S.A. rozpoczęła intensywne działania promocyjne marki Lech Shandy. Po obecności na Juwenaliach, gdzie kontakt z marką miało prawie milion studentów oraz premierowej emisji spotu reklamowego podczas największego piłkarskiego święta w Polsce, a także starcie kampanii outdoor’owej nadszedł czas na dalszy ciąg szeroko zakrojonej kampanii reklamowej.

Agencja Q&A Consulting komunikuje kampanię marki Mąka Basia

Agencja Q&A Consulting podjęła w październiku współpracę z producentem mąki Basia – VK Polska. Współpraca obejmuje działania PR wpierające launch marki. „Basia mąka z sercem” – to hasło kampanii realizowanej w telewizji i w prasie. Zarówno telewizyjne spoty, jak i reklamy prasowe nawiązują do rodzinnej atmosfery Bożego Narodzenia i prezentują markę, jako mąkę idealną do wypieków.

Q&AConsulting dla irlandzkiego inwestora – MONTI

Irlandzki deweloper – firma MONTI rozpoczęła współpracę z agencją Q&A Consulting. Agencja odpowiada za zbudowanie strategii komunikacji i realizację działań PR wokół nowoczesnego biurowca klasy A: Victoria Business Center. Współpraca w zakresie komunikacji poznańskiego biurowca jest pierwszym projektem prowadzonym dla Monti przez Q&A Consulting.

POZnań wybrał TEQUILA\Polska

Agencja marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska wygrała przetarg na realizację wielokanałowej kampanii wizerunkowej „Inspired by Poznań” ogłoszony przez Urząd Miasta Poznania. Działaniami PR zajmie się Q&A Consulting. W rywalizacji o projekt TEQUILA\Polska pokonała agencje Konczal-Szwarc i BTL Point Group.