Archiwa tagu: PZL

Płonący Onet i rozgadany Smok. Marka Strong rusza z wyprażoną kampanią online

Marka Strong należąca do Grupy Żywiec rozpoczęła internetową część wielkiej kampanii reklamowej. Nowa kampania ma na celu w nierutynowy, zaskakujący sposób opowiedzieć o charakterystycznym smaku Stronga. Pod adresem www.strong.pl pojawił się serwis internetowy pozwalający internautom poznać nowy świat marki i odkryć tajemnicę bogatego smaku.

Serenada podąża tropem Oscara

Rynkowy debiut Serenady, pierwszej polskiej marki serów żółtych, wspierają niekonwencjonalne działania marketingowe. Już wkrótce na ekranach telewizorów pojawi się spot reklamowy przygotowany w łódzkim studiu „Se-Ma-For”. Podobnie jak nagrodzony Oscarem film „Piotruś i wilk”, został on wyprodukowany metodą animacji poklatkowej.

Bezpłatny pakiet Assistance w ofercie Alior Banku

Klienci Alior Banku mogą teraz skorzystać z bezpłatnego pakietu Assistance – „Pomocni Fachowcy”. W ramach oferty Klienci nie zapłacą za usługę pomocy samochodowej, medycznej oraz naprawę m.in. sprzętu gospodarstwa domowego. Pakiet Assistance został przygotowany wraz z Grupa Mondial Assistance, międzynarodowym liderem na rynku usług Assistance.

Tesco promuje stacje benzynowe

Rabaty na paliwo za zakupy w Tesco to główny przekaz nowej kampanii Tesco Polska. Hasłem ”W Tesco kupujesz, taniej tankujesz” promowany jest mechanizm rabatowy. Robiąc zakupy w hipermarkecie klient otrzymuje bowiem zniżki na paliwo. Stacje paliw Tesco czynne są 24 h na dobę.

„Kredyt za wyciąg” dla mikroprzedsiębiorców w Alior Banku

Pod hasłem „Kredyt za wyciąg” wystartowała kampania promującą kredyty Alior Banku dla mikroprzedsiębiorców. Wystarczy, że prowadzisz firmę od roku i przyniesiesz wyciąg za ostatnie 6 miesięcy działalności, aby móc dostać atrakcyjny kredyt na finansowanie bieżących potrzeb firmy, bez konieczności definiowania celu.  

Ruszyła nowa kampania reklamowa konta osobistego w Alior Banku

Pod hasłem „Za pewne rzeczy nie powinieneś płacić” wystartowała kampania reklamowa, promującą konta osobiste Alior Banku. Ich użytkownicy nie ponoszą opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, przelewy internetowe oraz prowadzenie konta. Dodatkowo dzięki porównywarce „KONTrola” (http://kontrola.aliorbank.pl), każdy może sprawdzić, ile zyska otwierając konto w Alior Banku.