Puls Biznesu

Gazela Biznesu 2012 dla spółki Inwestycje Alternatywne Profit SA

gazele biznesuInwestycje Alternatywne Profit SA (IAP), wieloletni lider polskiego rynku metali szlachetnych i spółka, która zamierza w I kwartale 2013 zadebiutować na NewConnect znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. W XIII rankingu Gazele Biznesu prowadzonym przez Puls Biznesu, spółka zajęła 262. miejsce w zestawieniu 4342 najszybciej rozwijających się firm w Polsce i aż 58. pozycję na Mazowszu.

Czytaj więcej »Gazela Biznesu 2012 dla spółki Inwestycje Alternatywne Profit SA

Rockwool Polska Filarem Polskiej Gospodarki

Firma Rockwool Polska znalazła się wśród laureatów rankingu Filary Polskiej Gospodarki. Zestawienie przygotowane przez instytut Pentor oraz dziennik „Puls Biznesu” obejmuje firmy z całej Polski, które są ważne w swoich regionach ze względu na skalę działania oraz znaczenie dla lokalnej społeczności. Przedsiębiorstwa oceniali przedstawiciele samorządów w poszczególnych województwach.

Czytaj więcej »Rockwool Polska Filarem Polskiej Gospodarki

Oświadczenie w sprawie wezwania Integer.pl przez Pocztę Polską do zapłaty odszkodowania

Integer.pl – czołowa polska grupa pocztowa i niezależny operator finansowy – w związku z dzisiejszą publikacją na łamach Pulsu Biznesu: „Poczta Polska strzela do Integera” oświadcza, że do dnia dzisiejszego nie otrzymał od Poczty Polskiej żadnej korespondencji. W związku z tym nie może w obecnej sytuacji odnieść się merytorycznie do ewentualnych żądań operatora narodowego, przedstawionych w publikacji.Czytaj więcej »Oświadczenie w sprawie wezwania Integer.pl przez Pocztę Polską do zapłaty odszkodowania

Prokom Investments w związku z dzisiejszym artykułem Pulsu Biznesu

W związku z dzisiejszym artykułem Pulsu Biznesu pt. „Komornik puka do Prokomu”, Prokom Investments S.A. informuje, że nieprawdziwe są informacje by w wyniku działań Syndyka upadłej Telewizji Familijnej zostały zajęte jakiekolwiek istotne aktywa należące do Prokomu, w tym akcje spółek giełdowych. Działania Syndyka masy upadłościowej Telewizji Familijnej odbieramy jako nieuzasadnione na obecnym etapie postępowania sądowego i mogące wywołać szkodę niewspółmierną w stosunku do wysokości spornej kwoty. Prokom podejmie kroki prawne skutecznie zabezpieczające jego interes.

Czytaj więcej »Prokom Investments w związku z dzisiejszym artykułem Pulsu Biznesu