PTWP

PulsHR.pl – nowoczesny, sprofilowany serwis dla profesjonalistów

Insourcing, outsourcing, e-learning, coaching, mentoring, outplacement. Zarządzanie, przywództwo, rozwój kariery, wynagrodzenia, oferty pracy. Jedne z najczęściej przywoływanych terminów, zwłaszcza w czasach kryzysu. Gdzie znaleźć aktualne i przydatne informacje z szeroko rozumianej branży HR? Grupa PTWP SA zaprasza menedżerów, prezesów, dyrektorów, profesjonalistów do korzystania z nowego portalu PulsHR.pl.

Czytaj więcej »PulsHR.pl – nowoczesny, sprofilowany serwis dla profesjonalistów

Wnp.pl w czołówce portali o tematyce biznesowej. Należąca do Grupy PTWP SA witryna od dziś w zmienionej formie

Drugie miejsce wśród najczęściej cytowanych serwisów ekonomicznych już po raz drugi należy do portalu wnp.pl. Według Instytutu Monitorowania Mediów (IMM), czołowy portal biznesowy Grupy PTWP SA, zalicza się także do pierwszej dziesiątki najbardziej opiniotwórczych serwisów internetowych w 2011 roku*. Od dziś witryna wnp.pl prezentuje szersze spektrum informacji i dostępna jest w nowej formie.

Czytaj więcej »Wnp.pl w czołówce portali o tematyce biznesowej. Należąca do Grupy PTWP SA witryna od dziś w zmienionej formie

Komunikacja Europejskiego Kongresu Gospodarczego nagrodzona Złotym Spinaczem

Działania komunikacyjne związane z organizacją Europejskiego Kongresu Gospodarczego, największej imprezy biznesowej w Europie Środkowej i Wschodniej zostały nagrodzone w prestiżowym konkursie Złote Spinacze organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Nagrodę w kategorii PR Produktu za realizację tego projektu odebrała agencja Imago Public Relations.

Czytaj więcej »Komunikacja Europejskiego Kongresu Gospodarczego nagrodzona Złotym Spinaczem

Forum Polska Efektywna Energetycznie rozpoczęło ogólnopolską kampanię Grupy PTWP SA

Obowiązująca od około miesiąca ustawa o efektywności energetycznej, dobre praktyki w polskich realiach oraz efektywność i oszczędzanie energii jako odpowiedź na wyzwania polityki ochrony klimatu – to tylko wybrane tematy, o których na pierwszym Forum Polska Efektywna Energetycznie dyskutowało ponad 300 osób. Zorganizowane przez Grupę PTWP SA, wydawcę m.in. Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł i portalu wnp.pl, wydarzenie rozpoczęło ogólnopolską kampanię informacyjno-medialną.

Czytaj więcej »Forum Polska Efektywna Energetycznie rozpoczęło ogólnopolską kampanię Grupy PTWP SA

wnp.pl drugim najbardziej opiniotwórczym portalem o tematyce biznesowej

Należący do Grupy PTWP SA portal wnp.pl jest drugim najczęściej cytowanym portalem ekonomicznym w Polsce. Wnp.pl znalazł się również obok witryn onet.pl, tvn24.pl i wp.pl w pierwszej dziesiątce najbardziej opiniotwórczych serwisów internetowych w 2010 roku – wynika z rocznego podsumowania Instytutu Monitorowania Mediów (IMM).

Czytaj więcej »wnp.pl drugim najbardziej opiniotwórczym portalem o tematyce biznesowej

Farmer – najstarszy tytuł rolniczy w Polsce obchodzi 80-lecie

Początkowo „Przysposobienie Rolnicze”, następnie „Młody Rolnik”, a od roku 1996 „Farmer” – tak w skrócie wygląda historia jednego z najczęściej czytanych magazynów rolniczych w Polsce. Dwutygodnik, który od listopada 2010 r. należy do Grupy PTWP SA, wydawcy m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portalu wnp.pl, Magazynu Rynek Spożywczy oraz kilku czołowych portali branżowych, jest najstarszym pismem branżowym w kraju, wydawanym od 80 lat.

Czytaj więcej »Farmer – najstarszy tytuł rolniczy w Polsce obchodzi 80-lecie

Grupa medialna PTWP SA w nowym biznesowym punkcie

Grupa PTWP SA, wydawca m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portalu wnp.pl i kilku czołowych portali branżowych oraz organizator spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, od dziś funkcjonuje w nowym biurowcu Katowice Business Point. Zmieniając siedzibę i powiększając zespół pracowników, grupa medialna dynamicznie rozpoczyna szesnasty rok działalności.

Czytaj więcej »Grupa medialna PTWP SA w nowym biznesowym punkcie