Archiwa tagu: PTK Centertel

System Connector Enterprise firmy Asseco Business Solutions usprawnił współpracę PTK Centertel z dystrybutorami

Asseco Business Solutions S.A. zakończyło wdrożenie platformy Connector Enterprise w firmie Polska Telefonia Komórkowa Centertel, będącej operatorem marki Orange w Polsce. Celem implementacji, przeprowadzonej w Departamencie Prepaid, było usprawnienie komunikacji między firmą PTK Centertel a współpracującymi z nią dystrybutorami.

Rejestracja do konkursu Imagine Cup 2010 rozpoczęta

Można się już rejestrować do tegorocznej, ósmej edycji konkursu technologicznego Imagine Cup. Studenci z Polski, którzy chcą spróbować swoich sił w międzynarodowym konkursie i zaprezentować swoje innowacyjne projekty, mogą dokonać rejestracji oraz znaleźć najświeższe informacje na stronie www.imaginecup.pl.

Nowi sygnatariusze w gronie „Porozumienia na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci w Internecie” wspieranego przez Polskie Badania Internetu (PBI)

Sygnowane przez PBI „Porozumienie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci w Internecie” poszerzyli nowi sygnatariusz – UPC Polska Sp. z o. o. oraz Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Porozumienie zostało zawarte i podpisane na początku lipca przez dwanaście podmiotów – operatorów telekomunikacyjnych, usługodawców dostępu do internetu, organizacji pozarządowych specjalizujących się w tematyce bezpiecznego internetu, a także… Czytaj dalej »