PSB Mrówka Erem Rally Team

1 PSB Mrówka Erem Rally Team

23. Rajd Dolnośląski – Grzegorz Musz i Damian Zygmunt ruszają do walki

erem rally teamW najbliższy czwartek wystartuje ostatnia runda tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 23. Rajd Dolnośląski.  Na starcie dolnośląskiego klasyka pojawi się trzydziestu ośmiu zawodników, a wśród nich zobaczymy reprezentantów PSB Mrówka Erem Rally Team – Grzegorza Musza i Damiana Zygmunta, którzy przykleją na boczne drzwi swojej Hondy Civic Type-R dwudziesty numer startowy. Zawodnicy wspierani przez Tytan, Satyn, Bolix, PBS Bank, Vander oraz Prezydenta Miasta Przemyśla zmierzą się z czterema rywalami w Klasie 5 i powalczą o dobre miejsce w klasyfikacji generalnej.

Czytaj dalej »23. Rajd Dolnośląski – Grzegorz Musz i Damian Zygmunt ruszają do walki

50. Rajd Barbórki Warszawskiej: Grzegorz Musz i Damian Zygmunt wystartowali na Karowej. Świetny koniec sezonu

Pięćdziesiąta, jubileuszowa edycja Rajdu Barbórki Warszawskiej oficjalnie zakończyła sezon 2012 w sportach motorowych w naszym kraju. Podczas warszawskiego klasyka świetnie zaprezentowali się reprezentanci PSB Mrówka Erem Rally Team – Grzegorz Musz i Damian Zygmunt. Zawodnicy wspierani przez Eko Energia, VOX Industrie, Rockwool Polska, Tytan, Satyn, Koelner, Graphite i Bolix oraz Prezydenta Miasta Przemyśla zakwalifikowali się do słynnego Kryterium Asów na ulicy Karowej, bawiąc swoja jazdą steki tysięcy kibiców stojących przy trasie oraz tych, którzy sobotni wieczór spędzili w wygodnych fotelach oglądając transmisję „na żywo” w TVP.

Czytaj dalej »50. Rajd Barbórki Warszawskiej: Grzegorz Musz i Damian Zygmunt wystartowali na Karowej. Świetny koniec sezonu

4. Rally Lubenik: Grzegorz Musz i Damian Zygmunt

Rajdy samochodowe są dyscypliną motosportu, w której doświadczenie odgrywa często decydującą rolę w walce o ułamki sekund. Doskonale zdają sobie z tego sprawę reprezentanci PSB Mrówka Erem Rally Teamu – Grzegorz Musz i Damian Zygmunt. Zawodnicy wspierani przez Tytan, Satyn, Kinzo, Koelner i Bolix bardzo aktywnie wykorzystują przerwę w Rajdowych Mistrzostwach Polski. Po odbyciu dwudniowych testów w okolicach Arłamowa, wystartują treningowo w 4. Rally Lubenik – trzeciej rundzie Mistrzostw Słowacji.

Czytaj dalej »4. Rally Lubenik: Grzegorz Musz i Damian Zygmunt

27. Rajd Karkonoski: PSB Mrówka Erem Rally Team na mecie

27. Rajd Karkonoski stanowiący trzecią rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski był najtrudniejszą imprezą w tegorocznym sezonie. Niezwykle kręte, wąskie i techniczne trasy zlokalizowane w Kotlinie Jeleniogórskiej okazały się bardzo wymagające, a zmienne warunki pogodowe podniosły dodatkowo skalę trudności rajdu. Przekonało się o tym wielu zawodników łapiąc kapcie, wypadając z drogi i borykając się z problemami technicznymi.

Czytaj dalej »27. Rajd Karkonoski: PSB Mrówka Erem Rally Team na mecie

GSMP Korczyna 2012: Grzegorz Musz wygrywa w klasie A-2000

Inauguracja tegorocznego sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski na długo zapisze się w pamięci. Zacięta rywalizacja, piękna pogoda i tłumy kibiców przy trasie w Korczynie stworzyły wspaniałą, wyścigową atmosferę. Podczas dwóch dni zawodów rozegranych w zmiennych warunkach atmosferycznych, nie zabrakło zapierającej dech w piersiach walki o ułamki sekund i i spektakularnych wypadków.

Czytaj dalej »GSMP Korczyna 2012: Grzegorz Musz wygrywa w klasie A-2000