Archiwa tagu: Przemysław Mościcki

Pierwszy miesiąc współpracy i sukces

Platforma pożyczek społecznościowych smava.pl w październiku 2009 roku podpisała umowę o współpracy z niezależnym ogólnopolskim operatorem finansowym Euro Finanse. W pierwszych trzech tygodniach współpracy Euro Finanse wygenerowało wzrost obrotów na serwisie smava.pl o 50%. 450 stacjonarnych konsultantów po raz pierwszy  w Polsce oferuje pożyczki społecznościowe poza internetem.

Pierwszy w Polsce ranking inwestorów online

Platforma pożyczek społecznościowych smava.pl uruchomiła ranking najlepszych inwestorów na portalu smava.pl. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na polskim rynku pożyczek typu peer – to – peer. Ranking pokazuje rzeczywistą stopę zwrotu z zainwestowanego kapitału w różne projekty pożyczkowe. Pomysł wrocławskiej spółki ma zachęcić potencjalnych inwestorów do korzystania z idei pożyczek społecznościowych.

Bonus finansowy od smava.pl

smava.pl, spółka córka największego gracza na europejskim rynku pożyczek społecznościowych, przygotowała promocję na swoje usługi. Dla każdego kto weźmie pożyczkę do 15 października 2009 czeka bonus – 100 zł od smava.pl. Promocja obejmuje wszystkie pożyczki na dowolny okres.