Archiwa tagu: Provident

Provident z nową stroną korporacyjną

Firma Provident, należąca do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, otworzyła nową, korporacyjną stronę internetową. Nowa witryna, dostępna pod adresem www.providentpolska.pl pełni funkcję informacyjną dla wszystkich zainteresowanych działalnością firmy w Polsce. Za kreację i wdrożenie serwisu www odpowiedzialny był zespół BrainJuice Interactive, działający w ramach BrainJuice Group.

Jest już dostępny: „Dialog z interesariuszami Provident Polska 2010”

Na stronie www.csr-provident.pl dostępny jest już Raport z Okrągłego Stołu (Dialog z interesariuszami Provident Polska 2010). Raport zawiera podsumowanie spotkania oraz odpowiedzi na oczekiwania, jakie pod adresem firmy zgłosili jej interesariusze reprezentowani przez m.in.: środowiska konsumenckie, sektor finansowy, klientów, dostawców, partnerów biznesowych, pracowników, związki zawodowe, urzędy państwowe i organizacje pozarządowe oraz media.

10. jubileuszowa edycja “Tak! Pomagam” – wolontariusze dla powodzian

Niesienie pomocy ofiarom powodzi to najważniejszy cel dziesiątej, jubileuszowej edycji programu wolontariatu pracowniczego „Tak! Pomagam”. Wolontariusze Providenta, którzy od 1 października będą rywalizować o granty, mogą liczyć na dodatkowe punkty za projekty skierowane do osób i instytucji najbardziej poszkodowanych przez powódź.

Szkolna wyprawka może być tańsza!

Zbliża się wrzesień, a wraz z nim wydatki związane z posłaniem dziecka do szkoły. Z badań wynika, że w 2009 roku polska rodzina wydała średnio z tego powodu aż 965 zł! Ale mamy dobrą wiadomość – te koszty można zmniejszyć, kompletując wyprawkę w przemyślany sposób.

Wolontariusze z Łomży w ramach programu „Tak! Pomagam” planują zorganizować wycieczkę integracyjną dla dzieci niepełnosprawnych i z rodzin dysfunkcyjnych

Wolontariusze Provident Polska już po raz trzeci zawitają do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Jedwabnem. 12 czerwca w ramach realizacji swojego projektu „Podróż marzeń – razem możemy wszystko”, w ramach programu „Tak! Pomagam”, blisko 6 wolontariuszy zorganizuje wspólną wycieczkę dla dzieci niepełnosprawnych z pełnosprawnymi.

„Między nami sąsiadami” w Olsztynie

Konkurs na najlepszy projekt wolontariatu sąsiedzkiego dla mieszkańców Olsztyna i okolic został rozstrzygnięty. Zwyciężył pomysł na modernizację boiska do piłki siatkowej w Starych Włókach, gmina Barczewo. Autorzy zwycięskiego projektu otrzymali 5000 złotych na jego realizację. Nagrodę ufundował Provident. Finał konkursu odbył się w redakcji Gazety Olszyńskiej.