promoceny.pl

Nowa odsłona portalu PromoCeny.pl

Portal PromoCeny.pl – pierwszy i największy serwis publikujący gazetki promocyjne wszystkich sieci handlowych zmienił wygląd. Serwis pozwala na bieżąco śledzić atrakcyjne obniżki cen bez wychodzenia z domu. Klienci mogą przejrzeć oferty z gazetek promocyjnych przed udaniem się na zakupy. Nowy wygląd portalu ma sprawić, by korzystanie z wyszukiwarki było jeszcze bardziej przyjemne.

Czytaj więcej »Nowa odsłona portalu PromoCeny.pl

W markecie taniej niż w internecie

Internet jest doskonałym medium, które pozwala konsumentom nie tylko na robienie zakupów on-line, ale także na zaplanowanie tanich zakupów w tradycyjnych sieciach handlowych. Wykorzystując internetowe portale prezentujące oferty z gazetek promocyjnych sklepów „off-line” można sprawdzić jakie są aktualne promocje w marketach i podczas najbliższych zakupów zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.Czytaj więcej »W markecie taniej niż w internecie

Polacy lubią 40-calowe

Analitycy portalu Promoceny.pl, pierwszej porównywarki cen w marketach, opublikowali raport dotyczący kwietniowych promocji cenowych w elektromarketach. Z raportu wynika, że najwięcej ofert zamieszczonych w gazetkach handlowych dotyczyło produktów firm Samsung i LG. Ponadto okazało się, że laptopy, telefony komórkowe i telewizory cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Polaków. Raport został przygotowany na podstawie gazetek promocyjnych największych sieci handlowych.
Czytaj więcej »Polacy lubią 40-calowe