Archiwa tagu: PROMO EXPO

Kolejne wdrożenie

Pod koniec listopada zakończyło się kolejne wdrożenie systemexpo.pl, internetowego systemu obsługi imprez targowych. System będzie wykorzystany do obsługi targów gifts exclusive organizowanych corocznie w Warszawie dla przedstawicieli branży artykułów promocyjnych. Projekt dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego opracowuje firma Promo Expo.

PROMO GIFTS w 2010 roku

Wahania kursów walut, brak stabilizacji rynku oraz zmniejszony portfel zamówień i obrotów. Pomimo wiosennego ożywienia w branży artykułów promocyjnych sektor ten nie będzie miał w tym roku pierwszej edycji targów PROMO GIFTS Christmas Edition. Projekt został przeniesiony na wrzesień 2010 r. Miejscem targów będą ponownie hale MT Polska w Warszawie.

The World of OOH magazine

PROMO EXPO, wydawca magazynu OOH magazine, katalogów branżowych oraz organizator Międzynarodowych Targów Reklamy Out of Home i Poligrafii Reklamowej podjął współpracę medialną z kilkoma kluczowymi imprezami targowymi, odbywającymi się nie tylko w Europie, ale i w krajach tak odległych jak Chiny.