Archiwa tagu: ProLogis

Dynamiczny rozwój klientów ProLogis Park Janki

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował dziś o wynajęciu 15 800 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ProLogis Park Janki. Dynamiczny rozwój dwóch firm – No Limit i Euro-net – skłonił je do ekspansji i wynajęcia kolejnych metrów nowoczesnej powierzchni magazynowej na terenie dotychczas użytkowanego parku dystrybucyjnego ProLogis.

10 800 metrów kwadratowych wypełnione zabawkami

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował dziś o wynajęciu 10 800 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ProLogis Park Bratislava firmie Dráčik DUVI, największemu słowackiemu sprzedawcy detalicznemu zabawek. Dzięki tej transakcji ProLogis Park Bratislava jest już w 96 procentach wynajęty.

ProLogis wynajmuje 18 000 metrów kwadratowych firmie Sony DADC w Czechach

Wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował dziś o wynajęciu 18 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ProLogis Park Pilsen-Stenovice firmie Sony DADC — dostawcy kompleksowych technologii i rozwiązań dla branży rozrywkowej i informatycznej, który oferuje optyczne nośniki danych, jak i rozwiązania w zakresie cyfrowych łańcuchów dostaw.

ProLogis wynajmuje 5 900 metrów kwadratowych firmie Textile House na Słowacji

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący dostawca obiektów dystrybucyjnych na świecie, poinformował dziś o wynajęciu 5 900 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ProLogis Park Bratislava firmie Textile House for Euro Trade, jednemu z większych europejskich dostawców odzieży. Po tej transakcji ProLogis Park Bratislava jest już wynajęty w 93 procentach.