Primavika

Dania gotowe zdrowe vs niezdrowe – czytaj etykiety, bądź świadomym konsumentem!

Coraz częściej sięgamy po dania gotowe. Kiedyś korzystaliśmy z nich głównie podczas wakacji. Teraz pomimo tego, że nie cieszą się dobrą sławą i tak bardzo często stanowią codzienny, jedyny ciepły posiłek wielu osób. Wokół dań gotowych narosło wiele mitów – nie ma co ukrywać – nigdy nie zastąpią domowej i świeżej kuchni.Czytaj więcej »Dania gotowe zdrowe vs niezdrowe – czytaj etykiety, bądź świadomym konsumentem!

Primavika zmienia opakowania – Zdrowe dania obiadowe i pasztety Primaviki w nowej odsłonie!

Primavika – znana marka produktów bezmięsnych, wolnych od cholesterolu, konserwantów, aromatów i sztucznych barwników, odświeża wizerunek opakowań wprowadzając na rynek odnowioną linię bezmięsnych pasztetów na bazie soczewicyi dań obiadowych z proteinami sojowymi.Czytaj więcej »Primavika zmienia opakowania – Zdrowe dania obiadowe i pasztety Primaviki w nowej odsłonie!

Osteoporoza – można jej uniknąć

Osteoporoza to przewlekła choroba szkieletu, objawiająca się utratą masy kostnej, a w konsekwencji zwiększoną łamliwością kości i brakiem ich odporności na urazy i uszkodzenia. Wbrew obiegowej opinii osteoporoza nie dosięga tylko kobiet w podeszłym wieku; coraz częściej łamliwość kości zgłaszają u lekarza nawet osoby tuż po czterdziestym roku życia.

Czytaj więcej »Osteoporoza – można jej uniknąć

Pięknym i zdrowym być

Kremy, maseczki, liftingi, w końcu operacje plastyczne. Aby być piękne i na dłużej zachować młody wygląd, kobiety są w stanie wiele poświęcić. Kupują drogie preparaty, wydają fortuny w centrach Spa, zapominając jednak, że najskuteczniejszym i najtańszym kosmetykiem jest żywność.

Czytaj więcej »Pięknym i zdrowym być

Nowe propozycje Primaviki – pasta drożdżowa ,,Dumna Papryka”

Pasty drożdżowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, tłustych pasztetów oraz pełnych konserwantów smarowideł kanapkowych. Nowa oferta Primaviki, zajmującej się dostarczaniem na nasze stoły najwyższej jakości produktów wegetariańskich i ekologicznych, zawiera kilka odsłon tego niedocenianego dodatku do pieczywa.

Czytaj więcej »Nowe propozycje Primaviki – pasta drożdżowa ,,Dumna Papryka”

Na wschodnią nutę – Strogonow w ofercie Primaviki

Kolejną propozycją marki Primavika jest klasyczne danie kuchni rosyjskiej, a mianowicie Gulasz Strogonow. Ten niezwykle popularny przysmak Wchodu oryginalnie przyrządzany jest z polędwicy wołowej z dodatkiem papryki, cebuli i pomidorów, jednak dla wegetarian oraz amatorów lżejszej kuchni, firma Primavika przygotowała bezmięsną wersję tego dania.

Czytaj więcej »Na wschodnią nutę – Strogonow w ofercie Primaviki