Archiwa tagu: PricewaterhouseCoopers

Coraz więcej cyfrowych produktów na internetowych półkach

Polscy konsumenci coraz chętniej decydują się na zakup książek, muzyki i filmów w cyfrowej postaci. Firma PricewaterhouseCoopers szacuje, że w 2012 roku rodzimy rynek samych książek elektronicznych będzie wart 21 mln dol. W celu ułatwienia sprzedawcom dostosowania się do nowych trendów platforma Click Shop wprowadziła aktualizację umożliwiającą sklepom internetowym łatwe uruchomienie sprzedaży plików cyfrowych.

ArtGroup opracował zwycięski raport

24 listopada w Centrum Konferencyjno-Kongresowym w Warszawie został rozstrzygnięty konkurs na najlepiej sporządzony raport z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, w którym pierwszą nagrodę zdobył BRE Bank. Zwycięski raport został w sposób kompleksowy opracowany przez Agencję Reklamową ArtGroup, która odpowiedzialna była za kreację, projekt, skład, korektę oraz produkcję wydawnictwa.

NewConnect Convention 2009 na żywo w TVN CNBC Biznes

W piątek, 31 lipca, na antenie TVN CNBC Biznes na żywo będzie można zobaczyć przebieg NewConnect Convention 2009, zorganizowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych. Jest to największe spotkanie społeczności rynku NewConnect z udziałem m.in.: przedstawicieli domów maklerskich, mediów, spółek i inwestorów. Od godz. 12.30 do 18.35 w TVN CNBC Biznes rozmowy z uczestnikami wydarzenia oraz transmisja… Czytaj dalej »