Archiwa tagu: Premier League

Betfair z radiem TalkSport

Znana z niekonwencjonalnych działań reklamowych giełda zakładów sportowych Betfair (www.betfair.com) podpisała sześciocyfrową umowę sponsoringu z najpopularniejszym w Wielkiej Brytanii radiem sportowym TalkSport. Tym samym platforma Betfair została jedynym oficjalnym partnerem e-gamingowym radia podczas flagowych audycji piłkarskich.

Europejski rynek piłkarski odporny na recesję. Zwiększył wartość o 1 mld EUR

W sezonie 2007/2008 wartość europejskiego rynku piłki nożnej wzrosła o 1 mld EUR do kwoty 14,6 mld EUR – wynika z tegorocznego raportu Deloitte Annual Review of Football Finance. Wiąże się to głównie ze zwiększenia przychodów „Wielkiej Piątki” lig europejskich do poziomu 7,7 mld EUR oraz z oprawy rozgrywek Euro 2008.

Futbol w Sercu Europy

Podczas Międzynarodowej Konferencji Biznesu Piłkarskiego – II Football Business Conference, która odbędzie się 2 kwietnia w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie, spotkają się eksperci biznesu piłkarskiego z Polski i zagranicy.

Real Madryt nadal na czele Football Money League – spadek kursu funta hamuje awans klubów brytyjskich

Zgodnie z najnowszym rankingiem Football Money League opracowanym przez firmę doradczą Deloitte, Real Madryt nadal zachowuje pozycję klubu generującego najwyższe na świecie przychody.