Archiwa tagu: Praktiker

Zakupy przez Internet w Praktikerze

Z początkiem kwietnia ruszył sklep internetowy firmy Praktiker. Jest to pierwsza na polskim rynku dużych marketów budowlanych tak nowoczesna usługa i rozwiązanie z obszaru e-commerce. Aktualnie na praktiker.pl można już kupić ponad 10 tysięcy produktów do remontowania oraz urządzania domu czy ogrodu.

Z systemu lokalnego na globalny – GAVDI zakończyło migrację w Praktiker Polska

Firma Praktiker Polska Sp. z o.o. zakończyła proces migracji lokalnego systemu SAP HR na system globalny Grupy Praktiker. Przeniesione zostały obszary kadr i płac, zarządzania strukturą organizacyjną oraz aplikacje portalowe służące do obsługi procesów planowania czasu pracy, ocen okresowych i premiowania. Za migrację systemu na gruncie polskim odpowiedzialna była firma GAVDI Polska S.A.

Mój następca wkrótce wyrośnie

Dwa tygodnie przed świętami ruszyła proekologiczna akcja Praktikera pod hasłem „Mój następca wkrótce wyrośnie!”. Za każdą zakupioną w ramach akcji ciętą choinkę, Praktiker posadzi na wiosnę nowe drzewo. Działania będą prowadzone w sieci Praktiker od 10 do 24 grudnia br. Akcja ma charakter wizerunkowy i inicjuje działania firmy Praktiker w zakresie ekologii i ochrony środowiska naturalnego.

Członkowie Klubu Praktiker budują i remontują taniej

Praktiker Polska dla swoich Klientów wprowadził program lojalnościowy pod nazwą Klub Praktiker. Każdy może zostać członkiem Klubu i otrzymać Kartę Srebrną, a po spełnieniu określonych warunków stać się właścicielem Karty Złotej, uprawniającej do zakupów ze stałym rabatem. Na Klubowiczów czekają również specjalne oferty cenowe i promocje. Jest to pierwszy bezpłatny program lojalnościowy na rynku marketów… Czytaj dalej »

Ubierz swoją choinkę w Praktikerze

Na stronie internetowej www.katalog-praktiker.pl rusza nowa aplikacja „Stwórz swoją choinkę”. Już od 11 grudnia użytkownicy wykorzystując ozdoby z oferty świątecznej sklepów firmy Praktiker mogą dowolnie udekorować interaktywną choinkę, a następnie wysłać ją wraz z życzeniami swoim najbliższym. Projekt przygotowany został z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, z myślą o Klientach sieci marketów Praktiker.

Praktiker pionierem DYI w Albanii

Grupa Praktiker jeden z europejskich liderów sektora DIY (Do – It – Yourself) 30 października b. r. otworzy pierwszy market w Tiranie, stolicy Albanii. Dzięki temu, firma stanie się pionierem na tym południowo – europejskim rynku. W całej Albanii aktualnie nie ma porównywalnego obiektu specjalizującego się w sprzedaży materiałów budowlanych, wyposażenia domów i ogrodów.