Archiwa tagu: Pracuj.pl

Branża motoryzacyjna e-rekrutuje

Branża motoryzacyjna w Polsce to ponad 400 producentów samochodów i części, którzy w sumie zatrudniają ponad 160 tys. pracowników. Każdego dnia dealerzy, fabryki samochodów, dostawcy części oraz biura międzynarodowych koncernów rekrutują kolejnych kandydatów. Tylko w III kwartale br. pracodawcy z tego sektora opublikowali na portalu Pracuj.pl aż 2375 ogłoszeń. Coraz częściej korzystają przy tym z… Czytaj dalej »

Branża finansowa na Dniach Pracodawców

Sytuacja na rynku pracy w branży finansowej w 2013 roku była stabilna. Pracodawcy z tego sektora opublikowali w serwisie Pracuj.pl blisko 56 tys. ofert pracy, czyli nieco więcej niż w 2012. Najczęściej szukano finansistów i handlowców, ale największy przyrost liczby ofert odnotowano w przypadku działów obsługi klienta (aż o 60%).

Eniro – zapraszamy na Wirtualne Targi Pracy

W dniach 17-21 października br. odbędzie się jesienna edycja targów pracy on-line, których organizatorem jest portal Pracuj.pl. Pracodawcy z całej Polski będą prezentować swoją ofertę i odpowiadać na pytania kandydatów. Eniro Polska przygotowała atrakcyjne propozycje dla poszukujących pracy. Ofertę firmy można zobaczyć w kategorii sprzedaż (pokój branżowy „sprzedaż”).

Miłość warunkowa pracownika do pracodawcy

Polscy pracownicy angażują się w wykonywanie swoich obowiązków w umiarkowanym stopniu – taki wniosek płynie z ogólnopolskiego badania przeprowadzonego przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych we współpracy z portalem Pracuj.pl. Bliższa analiza wyników pokazała, że – o ile pracownicy identyfikują się ze swoim pracodawcą – to ich długoterminowe plany obejmują także możliwość zmiany pracy.