Practum Consulting

1 Practum Consulting

Sphinx z wielką loterią i kampanią marketingową

sfinxW restauracjach Sphinx, należących do Sfinks Polska, 28 maja startuje loteria pod hasłem „Sezon na Sphinxa”, w której do wygrania jest blisko 30 500 nagród. Główną nagrodą jest 6 samochodów Skoda Citigo. Oprócz tego, klienci biorący udział w loterii mogą wygrać nagrody rzeczowe takie jak: iPhony, iPady, iPody oraz systemy muzyczne Wi-Fi i słuchawki marki Denon. Pozostałą pulę nagród stanowią nagrody natychmiastowe z menu Sphinxa do odbioru w restauracjach. Loterię wesprze szeroko zakrojona kampania marketingowa, która obejmuje m.in. kampanię w telewizji, internecie, radiu oraz w sieci kin Multikino. Ponadto na potrzeby loterii uruchomiono stronę www.sezonnasphinxa.pl oraz aplikację mobilną.

Czytaj więcej »Sphinx z wielką loterią i kampanią marketingową

Sphinx promuje nowe soczyste menu

Sphinx, sieć restauracji zarządzana przez Sfinks Polska, 14 grudnia rozpoczęła działania promocyjne wokół nowego menu. Kampania obejmuje materiały BTL, w tym roll-upy, podkładki na stoły i wkładki do menu, a także promocję na www.sphinx.pl i Facebooku oraz działania PR. Dodatkowo kampanię wspiera nowa odsłona Sphinx Menu – karty dań wzbogaconej o sekcję artykułów lifestylowych i porad kulinarnych, przeznaczonej do zabrania ze sobą. Nowe Sphinx Menu otwiera wywiad z Jarosławem Bieniukiem, znanym piłkarzem ekstraklasy i reprezentantem Polski, a prywatnie mężem aktorki Anny Przybylskiej.

Czytaj więcej »Sphinx promuje nowe soczyste menu

Delikatesy A.pl z Practum Consulting

Spółka A.pl Internet – właściciel delikatesów internetowych A.pl – podpisała umowę z agencją public relations Practum Consulting. Practum będzie prowadzić relacje z mediami na rzecz A.pl oraz działania z zakresu PR korporacyjnego, m. in. ma obsługiwać przejęcia realizowane przez A.pl Internet, rozwój działalności w kolejnych lokalizacjach i planowany w tym roku debiut spółki na NewConnect.

Czytaj więcej »Delikatesy A.pl z Practum Consulting

Sphinx i Pepsi „Wygrywaj egzotyczne wycieczki”

Sphinx – sieć restauracji zarządzana przez Sfinks Polska – rozpoczyna ogólnopolski konkurs pod hasłem „WYGRYWAJ EGZOTYCZNE WYCIECZKI” organizowany we współpracy z Pepsi. Klienci Sphinksa, którzy do wybranego dania kupią dowolny napój z oferty Pepsi oraz stworzą najciekawsze hasło reklamowe dla marki Sphinx, będą mogli zdobyć vouchery na egzotyczną wycieczkę. Do wygrania w konkursie są także odtwarzacze iPod nano oraz bony o wartości 50 zł do wykorzystania w restauracjach Sphinx. Konkurs promowany będzie za pomocą materiałów BTL, mailingu oraz na fanpage’ach Sphinksa i Pepsi na Facebooku. Równolegle w sieci Sphinx rusza też kampania „PROMOCJA SMS – 20,30,50” umożliwiająca skorzystanie ze zniżek podczas wizyty w restauracji. Akcja SMSowa będzie reklamowana na najpopularniejszych portalach internetowych i serwisach społecznościowych. Konkurs potrwa do 26 czerwca, a promocja SMS do 30 czerwca 2011 r.  Za działania BTL wokół konkursu odpowiada agencja Masteam, komunikację PR poprowadzi Practum Consulting.

Czytaj więcej »Sphinx i Pepsi „Wygrywaj egzotyczne wycieczki”

Kampania reklamowa karnetów na mecze Widzewa Łódź

Widzew Łódź rozpoczął kampanię promującą sprzedaż karnetów na wiosenną rundę rozgrywek w ekstraklasie. Obejmuje ona działania ATL w telewizji, radiu, na portalach internetowych i telebimach, BTL, a także działania PR kierowane do ogólnopolskich mediów sportowych i mediów łódzkich. Przy okazji kampanii Widzew po raz pierwszy korzysta z nowoczesnego kanału komunikacji marketingowej, bluetooth marketing. Klub przewidział również szereg atrakcji dla kibiców, m.in. konkursy dla fanów drużyny oraz film z wideo prezentacją zawodników. Kampania promująca sprzedaż karnetów potrwa do końca marca. 

Czytaj więcej »Kampania reklamowa karnetów na mecze Widzewa Łódź

Sphinx promuje nowe menu

Sphinx – sieć restauracji zarządzana przez Sfinks Polska – rozpoczęła promocję nowego menu. Wśród nowości znalazła się m.in. shoarma na ostro, szkocki t-bone stek oraz rib-eye stek, trzy dodatkowe dania makaronowe, zupa borowikowa, a ze słodkości – sernik z malinami i ciasto czekoladowe z bitą śmietaną.

Czytaj więcej »Sphinx promuje nowe menu