Przejdź do treści

poznajomosci.pl

Iweii.com przejmuje spółkę Walkin.pl i wchodzi na rynek m-couponing’u

Iweii.com – spółka z Grupy ADV, działająca w obszarze marketingu afiliacyjnego, zarządzająca serwisem internetowym „poznajomosci.pl” – przejęła Walkin.pl Sp. z o.o., właściciela platform Hotdeals oraz internet43.pl. Celem Iweii.com jest zwiększenie tempa rozwoju serwisu afiliacyjnego oraz rozszerzenie portfolio innowacyjnych usług w obszarze programów lojalnościowych, m-couponing’u i w sektorze e-commerce. Spółka skoncentruje się także na aktywnej sprzedaży bezpośredniej nowych usług.Czytaj dalej »Iweii.com przejmuje spółkę Walkin.pl i wchodzi na rynek m-couponing’u

Poznajomosci.pl pomaga spełniać dziecięce marzenia

W Dzień Dziecka wszystkie, nawet najbardziej skrywane, marzenia mogą się spełnić. Platforma „poznajomosci.pl” – zarządzana przez Iweii.com, spółkę z Grupy ADV – zaskoczy swoją ofertą nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Każdy, kto zechce zrobić niespodziankę swoim najbliższym i kupi upominek u rekomendowanych partnerów „poznajomosci.pl”, otrzyma częściowy zwrot gotówki. Czasu zostało już niewiele, więc warto się spieszyć. Szczegóły dostępne są na stronie www.poznajomosci.pl.

Czytaj dalej »Poznajomosci.pl pomaga spełniać dziecięce marzenia

W Empik.com można już kupować „po znajomości”. Empik.com partnerem platformy Poznajomosci.pl

Empik.com – jeden z najpopularniejszych w Polsce multimedialnych salonów sprzedaży – nawiązał współpracę z platformą internetową Poznajomosci.pl, zarządzaną przez spółkę Iweii.com (Grupa ADV). Dzięki temu użytkownicy portalu Poznajomosci.pl mają dostęp do ponad 70 tysięcy produktów, za które mogą otrzymywać zwrot gotówki.

Czytaj dalej »W Empik.com można już kupować „po znajomości”. Empik.com partnerem platformy Poznajomosci.pl