Przejdź do treści

Polycom

1 Polycom

Polycom mianuje nowego prezesa i dyrektora generalnego

polycomPolycom, Inc. (Nasdaq: PLCM), globalny lider w dziedzinie otwartej, standardowej współpracy zunifikowanej, poinformował dziś, że Peter A. Leav został prezesem i dyrektorem generalnym (CEO) firmy. Leav wejdzie również w skład rady dyrektorów. Leav zastępuje tymczasowego CEO Kevina Parkera, który nadal będzie pełnił prezesa zarządu Polycom oraz ściśle współpracował z Leavem nad planem przekształceń.

Czytaj dalej »Polycom mianuje nowego prezesa i dyrektora generalnego

2 Polycom

Wiodąca światowa firma farmaceutyczna wybrała rozwiązania do współpracy wideo firmy Polycom

polycomPolycom, globalny lider w dziedzinie otwartych i opartych na standardach rozwiązań zunifikowanej komunikacji i współpracy (UC&C), ogłosił, że firma farmaceutyczna Dr. Reddy’s Laboratories Limited wybrała rozwiązania komunikacji i współpracy wideo firmy Polycom. Mają one na celu umożliwienie dyrektorom i pracownikom z dwóch głównych biur firmy w Hyderabadzie w Indiach i Bridgewater w stanie New Jersey w USA bezpośrednią współpracę przez bezpieczne połączenie wideo wysokiej rozdzielczości. Również rozsiane po całym świecie mniejsze biura, fabryki produkcyjne i zakłady badawczo-rozwojowe firmy skorzystają na wdrożeniu rozwiązań współpracy wideo.

Czytaj dalej »Wiodąca światowa firma farmaceutyczna wybrała rozwiązania do współpracy wideo firmy Polycom

3 Polycom

Polycom: nowe wersje aplikacji dla urządzeń mobilnych i komputerów osobistych

polycomPolycom, globalny lider w dziedzinie otwartej, standardowej komunikacji i współpracy zunifikowanej (UC&C), zapowiedział Polycom® RealPresence® Mobile 3.0 i Polycom® RealPresence® Desktop 3.0, aplikacje do współpracy wideo dla urządzeń mobilnych i komputerów osobistych. Nowe wersje oferują ulepszone funkcje udostępniania treści oraz obsługę większej liczby urządzeń różnych producentów, takich jak Apple, LG, Samsung i Sony. Oprogramowanie do współpracy wideo RealPresence Mobile 3.0 i RealPresence Desktop 3.0 wykorzystuje platformę Polycom® RealPresence®. Rozwiązania te, obok pełnej oferty rozwiązań do współpracy wideo firmy Polycom, są prezentowane w tym tygodniu na konferencji InfoComm13 w Orlando na Florydzie.

Czytaj dalej »Polycom: nowe wersje aplikacji dla urządzeń mobilnych i komputerów osobistych

Polycom zaprezentował nowe rozwiązania podczas konferencji Microsoft Lync

polycomPolycom, globalny lider w dziedzinie standardowej komunikacji i współpracy zunifikowanej (UC&C), zapowiedział podczas odbywającej  konferencji Microsoft Lync nowe rozwiązania do sal wideo oparte na Microsoft Lync 2013, aplikację do współpracy nad treścią oraz dodatkowe rozwiązania kompatybilne z Microsoft Lync. Polycom ma w ofercie ponad 40 produktów wideo i głosowych, które współpracują z Microsoft Lync. Dzięki temu większość klientów, którzy szukają kompletnego rozwiązania zamiast innych producentów UC&C, wybiera właśnie połączenie Polycom i Microsoft.

Czytaj dalej »Polycom zaprezentował nowe rozwiązania podczas konferencji Microsoft Lync

Polycom: teleobecność sposobem na skuteczną naukę języków obcych

Polycom, światowy lider w dziedzinie standardowej komunikacji i współpracy zunifikowanej (UC&C), poinformował, że brytyjska firma Language Matters, jeden z największych organizatorów kursów językowych dla pracowników firm, wykorzystuje rozwiązania współpracy wideo Polycom RealPresence do zdalnego nauczania.

Czytaj dalej »Polycom: teleobecność sposobem na skuteczną naukę języków obcych

4 Polycom

Rozwiązania wideokonferencyjne Polycom zwiększają wydajność pracy w firmie inżynierskiej Buro Happold

Polycom Inc. (Nasdaq: PLCM), globalny lider w dziedzinie standardowej komunikacji zunifikowanej (UC), poinformował dziś, że międzynarodowa inżynierska firma konsultingowa Buro Happold wdrożyła w swoich biurach rozwiązania wideo Polycom® RealPresence®. Systemy pozwolą ograniczyć koszty podróży, zwiększyć zaangażowanie personelu i wydajność pracy. Inżynierowie Buro Happold pracują z wielu oddalonych od siebie miejsc, tworząc projekty różnego typu, od szpitali i mieszkań po obiekty komercyjne. Buro Happold używa technologii wideo, umożliwiając zespołom współpracę w czasie rzeczywistym. Dzięki rozwiązaniom wideo RealPresence firma ograniczyła koszty podróży o 3 miliony funtów rocznie, zyskała 3000 godzin dodatkowych godzin pracy miesięcznie oraz zapewniła większą równowagę między życiem osobistym a zawodowym swoim pracownikom, spośród których 90 proc. ma obecnie dostęp do łączności wideo.

Czytaj dalej »Rozwiązania wideokonferencyjne Polycom zwiększają wydajność pracy w firmie inżynierskiej Buro Happold

5 Polycom

Auchan Polska: kompletny zwrot z inwestycji w platformę wideokonferencyjną Polycom RealPresence już po 12 miesiącach od wdrożenia

Polycom, Inc. (Nasdaq: PLCM), globalny lider w dziedzinie standardowej komunikacji zunifikowanej (UC), poinformował dziś, że sieć hipermarketów Auchan Polska wdrożyła rozwiązania wideokonferencyjne Polycom RealPresence Platform. Platforma Polycom pozwoliła firmie usprawnić i zintensyfikować komunikację ze swoimi oddziałami w całej Polsce. Auchan Polska pragnęło ograniczyć koszty operacyjne, a także zredukować emisję dwutlenku węgla. Firma wdrożyła rozwiązania wideokonferencyjne Polycom w 16 placówkach handlowych, a zwrot z inwestycji odnotowała w przeciągu 12 miesięcy od wdrożenia.

Czytaj dalej »Auchan Polska: kompletny zwrot z inwestycji w platformę wideokonferencyjną Polycom RealPresence już po 12 miesiącach od wdrożenia

Polycom i IBM Research wspólnie opracują rozwiązania wideo nowej generacji

Polycom, globalny lider w dziedzinie standardowej komunikacji zunifikowanej (UC), poinformował, że wspólnie z firmą IBM Research opracuje rozwiązania nowej generacji, które przyspieszą rozwój chmurowych aplikacji do współpracy wideo, tym samym dostosowując je do potrzeb kluczowych rynków sektorowych i sieci społecznościowych. Coraz więcej przedsiębiorstw chce korzystać z „wideo jako usługi” (VaaS) w modelu chmury prywatnej, publicznej i hybrydowej. Wychodząc naprzeciw tym zapotrzebowaniom Polycom i IBM Research w ramach nowej inicjatywy będą badać i rozwijać technologie, które wykorzystają platformę Polycom® RealPresence® oraz chmurowy przekaz wideo w czasie rzeczywistym.

Czytaj dalej »Polycom i IBM Research wspólnie opracują rozwiązania wideo nowej generacji

Polycom i organizacja Right To Play łączą sportowców światowej klasy z dziećmi z Rwandy

Polycom, Inc. (Nasdaq: PLCM), światowy lider w dziedzinie standardowej komunikacji zunifikowanej (UC), zapowiedział dziś serię imprez charytatywnych zorganizowanych we współpracy z organizacją Right to Play, w tym wirtualne spotkanie wideo między dziećmi z Rwandy a sportowcami światowej klasy, które odbędzie się 2 sierpnia w London Executive Experience Center (EEC).

Czytaj dalej »Polycom i organizacja Right To Play łączą sportowców światowej klasy z dziećmi z Rwandy