Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego

Konkurs MAGISTER PAFERE

Do końca października można przesyłać prace magisterskie do konkursu MAGISTER PAFERE, na najlepszą pracę magisterska z dziedziny ekonomii, organizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE). Udział w konkursie mogą brać prace obronione w latach 2008-2011, które przyczyniają się do rozwoju wiedzy na temat  ekonomii wolnorynkowej i zrozumienia zależności między etyką a gospodarką.

Czytaj więcej »Konkurs MAGISTER PAFERE

O fundacji – Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego

Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE) jest niezależną, pozarządową organizacją zajmującą się wolnorynkową edukacją ekonomiczną oraz promocją wolności gospodarczej i wolnego handlu. Skupia się na badaniu związków etyki z ekonomią i rozwoju nauk ekonomicznych. Czytaj więcej »O fundacji – Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego

Nie kradnij

Do końca roku można przesyłać filmy do konkursu „Nie kradnij!” organizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE). Konkurs ma się przyczyniać do zwiększenia świadomości negatywnych skutków społecznych i gospodarczych nieprzestrzegania przez obywateli i rządzących tego fundamentalnego imperatywu moralnego. Udział w konkursie mogą brać filmy krótkometrażowe ukazujące szerokie znaczenia społeczno-gospodarcze VII przykazania – „Nie kradnij!”.

Czytaj więcej »Nie kradnij