Przejdź do treści

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji

Euroimplant S.A. uzyskał certyfikację WE dla systemu jakości i opatrunków Collheal

Euroimplant S.A. – spółka biotechnologiczna notowana na rynku NewConnect – przeszła pozytywnie audyt WE dla systemu jakości oraz opatrunków CollHeal. Pozwoli to spółce na wprowadzenie na rynek pierwszych opatrunków medycznych – CollHeal (w sześciu wariantach: mokry, gąbka, folia). Audyt został przeprowadzony przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Czytaj dalej »Euroimplant S.A. uzyskał certyfikację WE dla systemu jakości i opatrunków Collheal

Dane klientów ZETO S.A. w Poznaniu zabezpieczone na najwyższym poziomie

Poznańskie ZETO odnowiło certyfikację Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji i Jakością (SZBIiJ), zgodnego z wymaganiami norm ISO. Firma otrzymała go w drodze pozytywnie zakończonego audytu przeprowadzonego przez niezależną instytucję jaką jest Polskie Centrum Badań i Certyfikacji (PCBC).
Czytaj dalej »Dane klientów ZETO S.A. w Poznaniu zabezpieczone na najwyższym poziomie

Złota Nagroda dla Integer.pl

Integer.pl – czołowa polska grupa kolportażowa, niezależny operator pocztowy i finansowy – otrzymał Złotą Nagrodę jako trzykrotny laureat Jakości Roku. W uzasadnieniu wyróżnienia podkreślono nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy. Konkurs organizowany jest przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z Gazetą Prawną.
Czytaj dalej »Złota Nagroda dla Integer.pl