Archiwa tagu: Polsat

Rewelacyjny start „Pielęgniarek” w Telewizji POLSAT

W poniedziałek 31 marca o godz. 12.00 Telewizja Polsat pokazała pierwszy odcinek nowego codziennego serialu paradokumentalnego „Pielęgniarki”. Premierowy odcinek oglądało średnio 639 tys. widzów, a udział w grupie 16-49 wyniósł 19.2 %. Dzięki tym świetnym wynikom serial był liderem pasma (także drugiego dnia). Pielęgniarki emitowane są codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 12.00. Stacja… Czytaj dalej »

Cooklet partnerem programu Top Chef

Cooklet, społecznościowa aplikacja kulinarna została oficjalnym partnerem programu „Top Chef”, który od środy 11 września br. będzie prezentowany w telewizji Polsat. To jedna z najbardziej oczekiwanych premier jesiennej ramówki w polskiej telewizji.

Nowa kampania telewizyjna Abry

Od 7 marca ruszyła nowa kampania reklamowa sieci sklepów meblowych Abra w Telewizji Polsat oraz TVN. W kolejnej już kampanii telewizyjnej prezentowane są sylwetki klientów sklepów Abra, którzy dzięki doradztwu sprzedawcy wybierają najlepiej dopasowane do swoich potrzeb meble.

Multimedialne ekrany ART NEW MEDIA z Mocą Przebojów POLSATU

Art NEW Media, spółka giełdowa z obszaru sztuki oraz nowych technologii, zapewniła ekrany na największym w Polsce wieczorze sylwestrowym, organizowanym przez telewizję Polsat oraz Biuro Promocji Miasta Stołecznego Warszawy. Wydarzeniem z dziedziny multimediów było użycie po raz pierwszy w Polsce kurtyn diodowych o wysokiej rozdzielczości potrafiących bezpośrednio i skutecznie stawić czoła najtrudniejszym warunkom atmosferycznym.

„Świat według Kiepskich” czyli… Wielki Powrót Waldusia!

Na ekrany telewizorów wracają Kiepscy. W dniu 3 stycznia 2011 roku, w kompleksie studiów ATM na Bielanach Wrocławskich, rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków „Świata według Kiepskich”. Cała, dobrze nam znana, grupa sąsiedzka z ulicy Ćwiartki ¾ stanie do walki o lepsze jutro. Widzów czeka nie lada niespodzianka – po 6 latach podróżowania po obcych kontynentach, powraca bowiem… WALDUŚ (w tej roli niezastąpiony Bartosz Żukowski)!

ART NEW MEDIA zagra na sylwestrze Polsatu

ART New Media S.A., notowana na NewConnect spółka z obszaru nowych technologii, zapewni ekrany na największym w Polsce wieczorze sylwestrowym, organizowanym przez telewizję Polsat oraz Miasto Stołeczne Warszawa. Ponadto spółka poinformowała w komunikacie, że w marcu udostępni ekrany na 15 Konfrontacji Sztuk Walki – wydarzeniu sportowym, którego partnerem strategicznym jest również telewizja Polsat.