Polsat

Rewelacyjny start „Pielęgniarek” w Telewizji POLSAT

W poniedziałek 31 marca o godz. 12.00 Telewizja Polsat pokazała pierwszy odcinek nowego codziennego serialu paradokumentalnego „Pielęgniarki”. Premierowy odcinek oglądało średnio 639 tys. widzów, a udział w grupie 16-49 wyniósł 19.2 %. Dzięki tym świetnym wynikom serial był liderem pasma (także drugiego dnia). Pielęgniarki emitowane są codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 12.00. Stacja nie przewiduje na razie powtórek. Premierowe odcinki można oglądać dzień wcześniej w serwisie Ipla.Czytaj dalej »Rewelacyjny start „Pielęgniarek” w Telewizji POLSAT

Multimedialne ekrany ART NEW MEDIA z Mocą Przebojów POLSATU

Art NEW Media, spółka giełdowa z obszaru sztuki oraz nowych technologii, zapewniła ekrany na największym w Polsce wieczorze sylwestrowym, organizowanym przez telewizję Polsat oraz Biuro Promocji Miasta Stołecznego Warszawy. Wydarzeniem z dziedziny multimediów było użycie po raz pierwszy w Polsce kurtyn diodowych o wysokiej rozdzielczości potrafiących bezpośrednio i skutecznie stawić czoła najtrudniejszym warunkom atmosferycznym.

Czytaj dalej »Multimedialne ekrany ART NEW MEDIA z Mocą Przebojów POLSATU

„Świat według Kiepskich” czyli… Wielki Powrót Waldusia!

Na ekrany telewizorów wracają Kiepscy. W dniu 3 stycznia 2011 roku, w kompleksie studiów ATM na Bielanach Wrocławskich, rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków „Świata według Kiepskich”. Cała, dobrze nam znana, grupa sąsiedzka z ulicy Ćwiartki ¾ stanie do walki o lepsze jutro. Widzów czeka nie lada niespodzianka – po 6 latach podróżowania po obcych kontynentach, powraca bowiem… WALDUŚ (w tej roli niezastąpiony Bartosz Żukowski)!

Czytaj dalej »„Świat według Kiepskich” czyli… Wielki Powrót Waldusia!

ART NEW MEDIA zagra na sylwestrze Polsatu

ART New Media S.A., notowana na NewConnect spółka z obszaru nowych technologii, zapewni ekrany na największym w Polsce wieczorze sylwestrowym, organizowanym przez telewizję Polsat oraz Miasto Stołeczne Warszawa. Ponadto spółka poinformowała w komunikacie, że w marcu udostępni ekrany na 15 Konfrontacji Sztuk Walki – wydarzeniu sportowym, którego partnerem strategicznym jest również telewizja Polsat.

Czytaj dalej »ART NEW MEDIA zagra na sylwestrze Polsatu