Archiwa tagu: PÓŁNOC Nieruchomości

Sieć PÓŁNOC Nieruchomości podsumowała rok 2011

W dniu 14 stycznia 2012 roku w Modlnicy koło Krakowa odbył się IV Kongres PÓŁNOC Nieruchomości. Spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Zarządu i Rady Nadzorczej Spółki PÓŁNOC Nieruchomości S.A., przedsiębiorcy działający w ramach sieci franczyzowej PÓŁNOC Nieruchomości, współpracownicy firmy oraz zaproszeni goście, było okazją do podsumowania dokonań grupy PÓŁNOC Nieruchomości w roku 2011.

Jest alternatywa dla drogich mieszkań w Krakowie

Kraków jest trzecim miastem w Polsce pod względem wysokości cen mieszkań. Drożej jest tylko w Warszawie i Sopocie. Przeciętne miesięczne wynagrodzenie wystarcza tu jedynie na zakup niespełna pół metra kwadratowego mieszkania, co pokazuje jak bardzo ceny nieruchomości są nieadekwatne do obecnych zarobków Krakowian.

Sieć PÓŁNOC Nieruchomości uruchomiła kolejną placówkę w Kielcach

17 lutego 2011 roku to pierwszy dzień działalności kolejnej placówki w ramach sieci PÓŁNOC Nieruchomości. Otwarcie miało miejsce w Kielcach przy ulicy Okrzei 2/11. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała właścicielka nowego biura Pani Wioletta Jaśkowska w towarzystwie Dyrektora ds. rozwoju sieci Pana Krzysztofa Pelowskiego.

Raport z wyników PÓŁNOC Nieruchomości S.A. po IV kwartale 2010 r.

PÓŁNOC Nieruchomości S.A. zaprezentowała raport wyników osiągniętych w IV kwartale 2010 roku. Spółka, w omawianym okresie, osiągnęła rezultaty potwierdzające status jednego z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Niesprzyjające warunki gospodarcze w naszym kraju w IV kwartale 2010 roku, w dalszym ciągu wpływały negatywnie na rynek nieruchomości.