PÓŁNOC Nieruchomości

Rynek apartamentów, czyli ile apartamentu w apartamencie…

Analizując rynek mieszkań luksusowych, nie sposób nie zadać sobie pytania: Jakie cechy musi posiadać lokal, aby zasługiwał na miano apartamentu? Pojęcie „apartament” w ostatnich latach uległo znacznej dewaluacji na skutek jego nadużywania przez wielu sprzedających lokale mieszkalne. Zarówno deweloperzy, jak i osoby prywatne opisując oferowane nieruchomości, często za wszelką cenę chcą ulokować je w tym segmencie, mimo iż nie posiadają one cech prawdziwego apartamentu. W wyniku takich zabiegów językowych, przyzwyczailiśmy się, że apartamentami nazywane są już mieszkania czterdziesto-, czy nawet trzydziestometrowe.

Czytaj dalej »Rynek apartamentów, czyli ile apartamentu w apartamencie…

Sieć PÓŁNOC Nieruchomości podsumowała rok 2011

W dniu 14 stycznia 2012 roku w Modlnicy koło Krakowa odbył się IV Kongres PÓŁNOC Nieruchomości. Spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Zarządu i Rady Nadzorczej Spółki PÓŁNOC Nieruchomości S.A., przedsiębiorcy działający w ramach sieci franczyzowej PÓŁNOC Nieruchomości, współpracownicy firmy oraz zaproszeni goście, było okazją do podsumowania dokonań grupy PÓŁNOC Nieruchomości w roku 2011.

Czytaj dalej »Sieć PÓŁNOC Nieruchomości podsumowała rok 2011

Jest sposób na błyskawiczną sprzedaż nieruchomości

Stanęliśmy na finansowym rozdrożu. Potrzebujemy natychmiast większej gotówki i zamierzamy w tym celu sprzedać nieruchomość. Sprzedaż może potrwać nawet kilka miesięcy, ale my nie mamy czasu na oczekiwanie na potencjalnych nabywców. Tego typu problem, chociaż w tym wypadku hipotetyczny,  może dotyczyć każdego. Warto wiedzieć, że jest wyjście z takiej sytuacji.

Czytaj dalej »Jest sposób na błyskawiczną sprzedaż nieruchomości

Sieć PÓŁNOC Nieruchomości uruchomiła kolejną placówkę w Kielcach

17 lutego 2011 roku to pierwszy dzień działalności kolejnej placówki w ramach sieci PÓŁNOC Nieruchomości. Otwarcie miało miejsce w Kielcach przy ulicy Okrzei 2/11. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała właścicielka nowego biura Pani Wioletta Jaśkowska w towarzystwie Dyrektora ds. rozwoju sieci Pana Krzysztofa Pelowskiego.

Czytaj dalej »Sieć PÓŁNOC Nieruchomości uruchomiła kolejną placówkę w Kielcach

Raport z wyników PÓŁNOC Nieruchomości S.A. po IV kwartale 2010 r.

PÓŁNOC Nieruchomości S.A. zaprezentowała raport wyników osiągniętych w IV kwartale 2010 roku. Spółka, w omawianym okresie, osiągnęła rezultaty potwierdzające status jednego z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Niesprzyjające warunki gospodarcze w naszym kraju w IV kwartale 2010 roku, w dalszym ciągu wpływały negatywnie na rynek nieruchomości.

Czytaj dalej »Raport z wyników PÓŁNOC Nieruchomości S.A. po IV kwartale 2010 r.