Przejdź do treści

Politechnika Warszawska

Politechnika Warszawska i Skanska SA zawarły umowę w sprawie rozbudowy gmachu Nowej Kreślarni Wydziału Transportu.

W dniu 15 stycznia 2014 r. Kanclerz PW, dr inż. Krzysztof Dziedzic, oraz Dyrektor Zespołu Projektów w Skanska SA, Marcin Hutyra, podpisali umowę o roboty budowlane, której przedmiotem jest rozbudowa gmachu Nowej Kreślarni Wydziału Transportu PW.Czytaj dalej »Politechnika Warszawska i Skanska SA zawarły umowę w sprawie rozbudowy gmachu Nowej Kreślarni Wydziału Transportu.

Politechnika Warszawska uruchamia studia podyplomowe analityki biznesowej

W roku akademickim 2013/2014 uruchomione zostaną – prawdopodobnie po raz pierwszy w Polsce przez osoby o tak dużym doświadczeniu praktycznym w międzynarodowym biznesie – studia podyplomowe z analityki biznesowej. Studia organizowane są przez Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (WEiTI PW) we współpracy ze Szkołą Biznesu PW. Trwają jeden rok.

Czytaj dalej »Politechnika Warszawska uruchamia studia podyplomowe analityki biznesowej

Westinghouse zawiera porozumienia z Narodowym Centrum Badań Jądrowych i Politechniką Warszawską

Westinghouse Electric Company poinformowała o podpisaniu porozumienia z Narodowym Centrum Badań Jądrowych (NCBJ), czołową polską instytucją prowadzącą prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie atomistyki, oraz listu intencyjnego z Politechniką Warszawską, wiodącą polską uczelnią techniczną. Te ważne porozumienia zostaną podpisane podczas Polsko-Amerykańskiego Szczytu Gospodarczego, w obecności wysokich rangą przedstawicielu rządów Polski i USA.

Czytaj dalej »Westinghouse zawiera porozumienia z Narodowym Centrum Badań Jądrowych i Politechniką Warszawską

Najnowsze rozwiązania Azul Systems® na Politechnice Warszawskiej i konferencji Confitura 2011

Już drugi raz Azul Systems i reprezentujący firmę na polskim rynku dystrybutor WorldIT Systems Sp. z o.o. wezmą udział w największej bezpłatnej konferencji dla pasjonatów języka Java oraz powiązanych technologii – Confitura 2011. WorldIT Systems będzie platynowym partnerem spotkania. Z najnowszymi rozwiązaniami Azul Systems będą mogli zapoznać się również studenci Politechniki Warszawskiej podczas zorganizowanej specjalnie dla nich prezentacji.Czytaj dalej »Najnowsze rozwiązania Azul Systems® na Politechnice Warszawskiej i konferencji Confitura 2011

Centrum Klima wspiera edukację polskich studentów

Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – w ramach inicjatywy wspierania edukacji, przeprowadziła kolejne z serii szkolenie dla studentów Politechniki Warszawskiej. Nie był to pierwszy wspólny projekt spółki i uczelni. Firma od 2008 roku współpracuje m.in. z Instytutem Ogrzewnictwa i Wentylacji Politechniki – dostarcza elementy klimatyzacyjno-wentylacyjne do wykorzystania podczas badań naukowych.

Czytaj dalej »Centrum Klima wspiera edukację polskich studentów

Studenci Politechniki Warszawskiej Zapoznają się z Zielonym Budownictwem

10 marca, Studenci Politechniki Warszawskiej dowiedzieli się z pierwszej ręki o tym, jak zielone i wysoko wydajne budynki wpływają na środowisko oraz na finansową stronę działalności firm, gdy Jean David Soual, vice prezydent Trane wygłosił wykład na temat zielonych konstrukcji i zrównoważonych rozwiązań. Czytaj dalej »Studenci Politechniki Warszawskiej Zapoznają się z Zielonym Budownictwem