Politechnika Gdańska

IBM otwiera Uniwersyteckie Centrum Kompetencyjne na Politechnice Gdańskiej

IBM Polska i Politechnika Gdańska podpisały umowę o utworzeniu na Wydziale Zarządzania i Ekonomii – Uniwersyteckiego Centrum Kompetencyjnego Technologii Oprogramowania (ang. University Competence Center – UCC). Do głównych zadań UCC będzie należało wykorzystanie rodziny produktów IBM Rational – narzędzi do projektowania i konstruowania aplikacji  w wyznaczaniu kierunków dydaktycznych i zarządzaniu projektami informatycznymi.

Czytaj więcej »IBM otwiera Uniwersyteckie Centrum Kompetencyjne na Politechnice Gdańskiej

Korporacja czy własna firma? – zmiana terminu spotkania na Politechnice Gdańskiej

Z przyczyn niezależnych od organizatorów termin spotkania w ramach programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego” na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, został przesunięty o tydzień na 29 kwietnia br. Pomimo zmiany terminu debaty, wszyscy zapowiadani goście nie rezygnują z udziału w panelu.
Czytaj więcej »Korporacja czy własna firma? – zmiana terminu spotkania na Politechnice Gdańskiej

Już wkrótce w Gdańsku: NetVision 9 – Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii

23 kwietnia br. rozpocznie się w Gdańsku dziewiąta edycja popularnej konferencji naukowej – NetVision. Do tej pory na czterodniowe Seminarium organizowane przez studentów Politechniki Gdańskiej zarejestrowało się już ponad 200 uczestników, w tym studenci i przedsiębiorcy.
Czytaj więcej »Już wkrótce w Gdańsku: NetVision 9 – Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii

Korporacja czy własna firma? – przyjdź i dowiedz się od najlepszych

22 kwietnia na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, odbędzie się  spotkanie w ramach programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego”. W panelu wezmą udział znani polscy menażerowie m.in.: Grażyna Piotrowska-Oliwa (PTK Centertel) i Tomasz Sielicki (twórca sukcesu Sygnity SA, dawny ComputerLand SA)
Czytaj więcej »Korporacja czy własna firma? – przyjdź i dowiedz się od najlepszych

NetVision 9. Ruszyły zapisy na Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii

Już 23 kwietnia br. w Gdańsku, pod hasłem „NetVision – Kreacja mobilnego jutra”, rozpocznie się dziewiąta konferencja biznesowa przeznaczona dla studentów i pracowników firm. NetVision – Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii to jedna z największych konferencji pomorskich organizowanych przez studentów. Chętni już teraz mogą rejestrować się na stronie www.netvision.pl. Zapisy na tegoroczną konferencję potrwają do 15 kwietnia.
Czytaj więcej »NetVision 9. Ruszyły zapisy na Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii