Archiwa tagu: Politechnika Gdańska

Granty dla najlepszych rozdane

Program Ernst & Young Sprawne Państwo już od czterech lat udziela grantów badawczych najlepszym polskim i zagranicznym naukowcom, chcącym badać efektywność naszych instytucji publicznych. W tym roku Komisja Konkursowa przyznała finansowanie trzem projektom.

Korporacja czy własna firma? – zmiana terminu spotkania na Politechnice Gdańskiej

Z przyczyn niezależnych od organizatorów termin spotkania w ramach programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego” na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, został przesunięty o tydzień na 29 kwietnia br. Pomimo zmiany terminu debaty, wszyscy zapowiadani goście nie rezygnują z udziału w panelu.

Korporacja czy własna firma? – przyjdź i dowiedz się od najlepszych

22 kwietnia na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, odbędzie się  spotkanie w ramach programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego”. W panelu wezmą udział znani polscy menażerowie m.in.: Grażyna Piotrowska-Oliwa (PTK Centertel) i Tomasz Sielicki (twórca sukcesu Sygnity SA, dawny ComputerLand SA)

NetVision 9. Ruszyły zapisy na Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii

Już 23 kwietnia br. w Gdańsku, pod hasłem „NetVision – Kreacja mobilnego jutra”, rozpocznie się dziewiąta konferencja biznesowa przeznaczona dla studentów i pracowników firm. NetVision – Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii to jedna z największych konferencji pomorskich organizowanych przez studentów. Chętni już teraz mogą rejestrować się na stronie www.netvision.pl. Zapisy na tegoroczną konferencję potrwają… Czytaj dalej »