Polbank EFG

Pakiety Twój Asystent dla posiadaczy kont osobistych w Polbanku

Polbank EFG wprowadził pakiety Twój Asystent do oferty kont osobistych. Od 2 sierpnia posiadacze Mistrzowskiego Konta Osobistego lub Ale!Konta mogą korzystać z czterech wariantów ubezpieczenia, zapewniającego ochronę w nieprzewidzianych sytuacjach. Pakiet Twój Asystent Start jest dostępny za darmo dla posiadaczy Mistrzowskiego Konta Osobistego. Ochrona w wersji dla młodzieży jest uzupełniona m.in. korepetycjami w przypadku nieobecności w szkole.

Czytaj dalej »Pakiety Twój Asystent dla posiadaczy kont osobistych w Polbanku

„Mania Wygrywania”- zdobywaj nagrody w nowym konkursie Polbanku

Nowoczesny sprzęt hi-fi, vouchery na pobyt i zabiegi w hotelu SPA, karty podarunkowe do sklepów SkiTeam oraz Sephora – to tylko część nagród, które przygotował Polbank EFG dla zwycięzców konkursu „Mania Wygrywania”. Nagrody otrzymają najaktywniejsi użytkownicy kart płatniczych wydawanych przez bank do konta osobistego. Konkurs rozpoczyna się 1 sierpnia, potrwa do końca października 2011 r. i będzie się składać z trzech etapów.

Czytaj dalej »„Mania Wygrywania”- zdobywaj nagrody w nowym konkursie Polbanku

Kompleksowe ubezpieczenie i wyższa zdolność kredytowa w kredytach gotówkowych Polbanku

Polbank wprowadził nowe opcjonalne pakiety ubezpieczenie Kredytu na Miarę i Kredytu Bezpiecznego. Suma ubezpieczenia na wypadek niezdolności do pracy lub śmierci wynosi do 250 tys. zł, a jego koszt to tylko 0,25 proc. kwoty pożyczki. Dodatkowo wdrożono również nowe zasady kalkulacji zdolności kredytowej, które zakładają możliwość uwzględnienia dochodów drugiej osoby. 

Czytaj dalej »Kompleksowe ubezpieczenie i wyższa zdolność kredytowa w kredytach gotówkowych Polbanku

Niższe marże i 100% LTV w kredytach mieszkaniowych Polbanku

Polbank EFG wprowadził zmiany w ofercie kredytów hipotecznych w euro i złotych. Zmiany objęły najważniejsze parametry kredytów. Bank obniżył marże i wprowadził finansowanie 100% wartości nieruchomości. Przedłużona została też promocja „3×0” zwalniająca klientów z dodatkowych kosztów związanych z podpisaniem umowy kredytowej.

Czytaj dalej »Niższe marże i 100% LTV w kredytach mieszkaniowych Polbanku

Prywatna opieka medyczna dla klientów Polbanku

Polbank EFG wprowadza do oferty ubezpieczenie zdrowotne MediKomfort. Pięć różnych pakietów medycznych umożliwia klientom banku dostęp do lekarzy specjalistów w blisko 650 prywatnych przychodniach, ulokowanych w 226 miejscowościach na terenie całego kraju. Najtańszy pakiet kosztuje 25 zł i zapewnia nielimitowany dostęp do sześciu najczęściej wybieranych lekarzy specjalistów oraz 39 różnych badań.

Czytaj dalej »Prywatna opieka medyczna dla klientów Polbanku

Justyna, jesteśmy z Tobą! – kampania Polbanku na Facebooku

Na zlecenie Polbank EFG – głównego sponsora Justyny Kowalczyk, uruchomiono oficjalną stronę zawodniczki w serwisie społecznościowym Facebook.com. Na stronie www.facebook.com/kibicujjustynie fani Justyny mogą na bieżąco śledzić dokonania i sukcesy reprezentantki Polski. Społeczność zgromadzona wokół Kowalczyk intensywnie komentuje wyniki mistrzostw oraz kibicuje ambasadorce Polbanku.

Czytaj dalej »Justyna, jesteśmy z Tobą! – kampania Polbanku na Facebooku