POL-SKONE

Okno skrzynkowe POL-SKONE – klasyczny urok nowoczesnych rozwiązań

Do oferty okien drewnianych marki POL-SKONE po raz pierwszy zostało wprowadzone okno skrzynkowe. Stolarkę o wyglądzie nawiązującym do dawnej architektury zaprojektowano specjalnie z myślą o stylizowanych i zabytkowych budynkach. To połączenie estetyki i bardzo dobrych parametrów technicznych, związanych z termoizolacyjnością czy ochroną akustyczną.

Czytaj dalej »Okno skrzynkowe POL-SKONE – klasyczny urok nowoczesnych rozwiązań

POL-SKONE – 21 lat dobrego designu

Firma POL-SKONE, wiodący producent drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej, obchodził 21 rocznicę działania w branży. Przedsiębiorstwo o utrwalonej pozycji rynkowej zawdzięcza swój sukces sprzedażowy umiejętnemu łączeniu doświadczenia z nowymi trendami w dziedzinie wyposażenia wnętrz. Wysokiej jakości wykonania towarzyszy starannie przemyślane wzornictwo spełniające nawet największe wymagania klientów.

Czytaj dalej »POL-SKONE – 21 lat dobrego designu

Drewniane okna EC 90 SR 46 gwarancją ciszy

Przy wyborze okien coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na walory estetyczne czy ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale również na parametr akustyczności okien. Jest to decydujący argument szczególnie w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie poziom hałasu jest najwyższy. Komfort spokoju w nowoczesnych budynkach zapewni zastosowanie eleganckich okien drewnianych EC 90 SR 46 wprowadzonych do oferty firmy POL–SKONE w roku 2011 cechujących się ponadnormatywnym współczynnikiem izolacyjności akustycznej.

Czytaj dalej »Drewniane okna EC 90 SR 46 gwarancją ciszy