Przejdź do treści

Plusssz

Cross promocja marki Plusssz i Multikina

Plusssz Magnez Multiwitamina zaprasza do Multikina! – pod takim hasłem rozpoczyna się wspólna promocja marki Plusssz i Multikina. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić Plusssz Magnez, a następnie paragon wymienić na jeden z 20 000 promocyjnych biletów do kina. Akcja potrwa do końca czerwca i odbędzie się w sieci Multikin na terenie całego kraju. Promocja zostanie wsparta kampanią BTL oraz działaniami PR.

Czytaj dalej »Cross promocja marki Plusssz i Multikina

Zwycięski Plusssz

Marka Plusssz firmy Polski Lek została nagrodzona prestiżowym tytułem „Dobry Produkt 2010” w ogólnopolskim konkursie redakcji Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Uroczysta Gala oraz wręczenie medalu i dyplomu odbyło się 22 marca br w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Wydarzenie prowadziła Anna Popek, a na sali nie zabrakło plejady znakomitych przedstawicieli czołowych przedsiębiorstw, obdarzonych największym zaufaniem konsumentów produktów oraz usług, w kilku kategoriach przeprowadzonego plebiscytu.

Czytaj dalej »Zwycięski Plusssz

”Kobiecy Niezbędnik” – Plusssz Żelazo

Kobiety bardzo dobrze wiedzą, co oznacza slogan „dobra organizacja czasu”. Obowiązki w pracy, domu, wieczorne spotkania z przyjaciółmi, hobby i podróże wymagają bardzo dobrego zagospodarowania każdej minuty i… świetnej kondycji fizycznej. W zabieganym dniu, pełnym obowiązków, nowych wyzwań i zadań do realizacji szczególnie ważna jest troska o organizm i wzmacnianie jego sił witalnych.Czytaj dalej »”Kobiecy Niezbędnik” – Plusssz Żelazo

Wykreuję swojego Plusssza

Marka preparatów witaminowych Plusssz na stronie internetowej www.plusssz.pl proponuje swoim konsumentom stworzenie idealnego dla nich Plusssza. Zakładka KREATOR pozwala zaprojektować swój, niepowtarzalny zestaw witamin i minerałów. Powołany do życia nowy produkt ma za zadanie perfekcyjnie zaspokajać indywidualne potrzeby konsumenta. Dzięki tej akcji marka Plusssz chce zapoznać się z preferencjami, wymaganiami i nowymi potrzebami swoich klientów.

Czytaj dalej »Wykreuję swojego Plusssza

Piękno zamknięte w butelce

Miejskie życie to swoisty wielobój złożony z pracy, nauki, sportu i spotkań. Aby twarz tryskała zdrowiem i witalnością, a ciało przez cały dzień zachowywało formę, potrzebny jest odpowiedni zestaw mikroelementów, który zapewni harmonijną pracę organizmu. Trudno stale nosić ze sobą torbę pełną jabłek, bananów i marchewek. Idealne rozwiązanie dla aktywnego człowieka miasta stanowi Plusssz Up Minerały – orzeźwiający i niskokaloryczny napój hydrowitaminowy zamknięty w poręcznej butelce.Czytaj dalej »Piękno zamknięte w butelce

Nowe szaty Plusssza!

Łatwa kontrola zawartości produktu, przejrzysty skład – oto Plusssz w nowym, funkcjonalnym opakowaniu. Plusssz jako pierwsza marka witaminowa na rynku polskim wprowadza przeźroczyste opakowania swoich produktów. Relaunch opakowania nastąpi w marcu br. Zmianie ulega również skład preparatów, wszystkie będą miały naturalne barwniki. Czytaj dalej »Nowe szaty Plusssza!