Płatności.pl

Grupa PayU buduje markę w Europie Środkowo-Wschodniej

Grupa PayU, skupiająca podmioty zajmujące się internetowymi płatnościami w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, kontynuuje budowę jednej, silnej marki w tym regionie. Rozpoczyna się rebranding rumuńskiej GECAD ePayment, którego efektem będzie przyjęcie nowej nazwy – PayU. Podobne działania zastosowano już na początku czerwca w przypadku polskiego agregatora płatności należącego do PayU – Platnosci.pl.

Czytaj więcej »Grupa PayU buduje markę w Europie Środkowo-Wschodniej

Od studenta do milionera

Wielu studentów po zakończeniu nauki stawia sobie pytanie: co dalej? Na przeszkodzie wejścia absolwentów na rynek pracy może stać brak wymaganego doświadczenia albo wyższe oczekiwania finansowe niż te oferowane w pierwszej pracy. Dla wielu młodych ludzi liczy się także potrzeba niezależności, której nie zrealizują w obcym przedsiębiorstwie. Prowadząc własny biznes – wręcz przeciwnie. Właśnie dla takich osób e-biznes wydaje się być stworzony.

Czytaj więcej »Od studenta do milionera

Volkswagen Scirocco od Platnosci.pl powędruje do Warszawy

Volkswagen Scirocco to główna nagroda w urodzinowym konkursie Platnosci.pl. Mógł go otrzymać każdy, kto w wyznaczonym czasie dokonał transakcji poprzez Platnosci.pl w sklepie lub serwisie internetowym Partnera konkursu oraz wymyślił hasło promujące zakupy z wykorzystaniem serwisu. Transakcję należało zgłosić za pośrednictwem strony www.internetoweplatnosci.pl. Wyłoniony właśnie zwycięzca – autor najlepszego hasła reklamowego – otrzyma w nagrodę samochód.

Czytaj więcej »Volkswagen Scirocco od Platnosci.pl powędruje do Warszawy