Platforma n

„Dołącz do największej platformy HD!” – platforma n odsłania kulisy świątecznej kampanii

1 Platforma n„Od takiej oferty trudno się oderwać” – pod takim hasłem ruszyła świąteczna kampania platformy n promująca wyjątkowo krótką, bo jedynie sześciomiesięczną umowę. Szczegóły oferty są już dostępne, a na wszystkich, którzy zdecydują się dołączyć do 95% zadowolonych Abonentów platformy n czeka świąteczna niespodzianka. Kanały filmowe HBO HD i nPremium HD na pół roku w prezencie!

Czytaj dalej »„Dołącz do największej platformy HD!” – platforma n odsłania kulisy świątecznej kampanii

Najwięcej transmisji z igrzysk na Platformie n i telewizor za 1 zł, żeby je wszystkie śledzić

Dzisiaj rusza kampania internetowa promująca transmisje Igrzysk Olimpijskich na platformie n. Abonenci n będą mieli największy w Polsce dostęp do relacji z wydarzeń z Londynu. Z tej okazji przygotowano specjalną ofertę – Film HD Bonus z telewizorem za 1zł, promocyjnym dostępem do usługi Multiroom Standard oraz specjalną aplikację na smartphone’y.

Czytaj dalej »Najwięcej transmisji z igrzysk na Platformie n i telewizor za 1 zł, żeby je wszystkie śledzić

Mocna lipcowa oferta programowa Platformy n

Po niezwykle emocjonującym czerwcu przyszedł czas na rozrywkowy lipiec. Wszyscy, którzy obawiają się wieczornej pustki po zakończeniu EURO 2012 mogą odetchnąć z ulgą. Platforma n przygotowała bowiem ofertę pełną wyrazistych postaci, zawiłych łamigłówek, dynamicznych pościgów oraz solidną dawką emocji sportowych i muzycznych. Wszystko z myślą o prawdziwych mężczyznach.

Czytaj dalej »Mocna lipcowa oferta programowa Platformy n

Cyfryzacja telewizji naziemnej w Polsce, czyli zastąpienie tradycyjnej techniki nadawania analogowego nowoczesną techniką cyfrową – fakty i mity

Proces wdrożenia naziemnej telewizji cyfrowej, opartej na standardzie DVB-T (Digital Video Broadcasting–Terrestrial), który rozpoczął się 30 września 2010, stanowi zasadniczy zwrot technologiczny w dziedzinie poprawienia jakości dostępu do usług telewizyjnych w Polsce.

Czytaj dalej »Cyfryzacja telewizji naziemnej w Polsce, czyli zastąpienie tradycyjnej techniki nadawania analogowego nowoczesną techniką cyfrową – fakty i mity