Archiwa tagu: PLAST TEAM

Plast Team, we współpracy z Grupą LEGO, wprowadza na rynek całkowicie nową linię pojemników do przechowywania, która łączy zabawę i porządek

Unikalna linia pojemników do przechowywania łączy zabawę i ład. Jest ona oparta na znanym na całym świecie klocku LEGO ®. Jednakże produkty są wydrążone i kiedy usuniemy pokrywę odkrywamy miejsce na zabawki, ubrania, ołówki, papier lub małe klocki LEGO.

Legomania z Plast Team

Marka Plast Team została wybrana przez Grupę LEGO na formalnego, licencjonowanego partnera w zakresie produkcji pojemników do przechowywania różności i na lunch. Wartości wyrażane przez markę – jakość, design, funkcjonalność produktów i zabawa – są dla tej współpracy jak skrojone na miarę.

Plast Team w twojej kuchni

Marka Plast Team przedstawia rewelacyjne pojemniki z miarką, dzięki którym odmierzanie składników do Twoich ulubionych potraw stanie się dziecinnie proste i precyzyjne jak nigdy dotąd. Dlaczego miałabyś odmówić sobie w kuchni maksymalnej wygody? Plast Team to pojemniki na Twoją miarę!

Pojemniki Merlin Porządek w Twojej kuchni

Od dziś w Twojej kuchni zapanuje porządek, o jakim zawsze marzyłaś! Dzięki pojemnikom Merlin marki Plast Team utrzymanie porządku jest dziecinnie proste! Doskonale sprawdzają się zarówno w lodówce, jak i w kuchennej szafce. A niepowtarzalny design zachwyci każdą nowoczesną panią domu!

Wirówka do sałaty Plast Team

Plast Team przedstawia wirówkę do sałaty, którą wyróżnia nowy, fantastyczny design. Przy jej pomocy szybko i łatwo przygotujesz najróżniejsze sałatki, kanapki czy ozdobisz półmiski.

Wirówka do sałaty Plast Team

Plast Team przedstawia wirówkę do sałaty, którą wyróżnia nowy, fantastyczny design. Przy jej pomocy szybko i łatwo przygotujesz najróżniejsze sałatki, kanapki czy ozdobisz półmiski.

Pojemniki na kółkach marki PLAST TEAM Bed Rollers

Bed Rollers to seria płaskich skrzynek z kółkami – idealnych m.in. na pościel, ręczniki, zabawki czy buty. Są płaskie, dzięki czemu mieszczą się pod łóżkiem, na dnie szafy i w wielu innych domowych zakamarkach. Wszystkie pojemniki z tej serii mają kółka umożliwiające niekłopotliwe wysuwanie. Niemal przezroczyste ścianki pozwalają zajrzeć do środka bez konieczności otwierania.