Archiwa tagu: PL.2012

Pierwsze firmy wynajęły biura na Stadionie Narodowym

Operator stadionu spółka PL.2012+ podpisał umowy na wynajem blisko tysiąca metrów kwadratowych biur. Na Stadion Narodowy już przeniosło się, albo jest w trakcie przeprowadzki, pięciu najemców. Są to Polski Związek Żeglarski; firma z wieloletnim doświadczeniem w branży Public Realations Testa Comminications Sp. z o.o.; największy w kraju i regionie ośrodek szkoleniowy Microsoft – firma Action… Czytaj dalej »

Polskie Ambasady Kibiców docenione w Kopenhadze

Joanna Łaska ze Stowarzyszenia Kibiców “Wielki Śląsk” została pierwszym pochodzącym z Polski członkiem zarządu europejskiej federacji kibiców Football Supporters Europe (FSE) na dorocznym kongresie tej organizacji. O jej wyborze w dużej mierze przesądziło zaangażowanie w realizację projektu Ambasad Kibiców, koordynowanego przez spółkę PL.2012, które będą działać podczas EURO 2012.

Emapa partnerem Spółki PL.2012

Emapa została oficjalnym partnerem technologicznym Spółki PL.2012 i wyłącznym dostawcą map cyfrowych oraz technologii wokółmapowych, m.in. na witryny www przeznaczone dla kibiców i wszystkich zainteresowanych Mistrzostwami Europy w piłce nożnej w 2012 r.

Euro 2012 – bezpieczeństwo stadionowe

Jak zapewnić bezpieczeństwo na stadionach przed, w trakcie i po zakończeniu Turnieju w Polsce? W poniedziałek 11 kwietnia dyskutowało o tym ponad 100 ekspertów z Policji, ABW, BOR, Straży Pożarnej, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, PZPN, spółki Euro 2012 Polska, UEFA, przedstawiciele Komitetów Organizacyjnych Miast Gospodarzy i spółki celowej Ministra Sportu i Turystyki, PL.2012.