Archiwa tagu: PKPP Lewiatan

Sukces w biznesie – wymyśl i osiągaj

Tysiące zadowolonych klientów, zaoszczędzone miliony i pozycja lidera zdobyta zaledwie w ciągu dwóch lat – piękny sen niejednego przedsiębiorcy i rzadka rzeczywistość. Jej kulisy poznamy podczas bezpłatnego spotkania z cyklu Move up, które odbędzie się 31 maja 2012 w Poznaniu, w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, od 16.30 – 20.00.

Jest już dostępny: „Dialog z interesariuszami Provident Polska 2010”

Na stronie www.csr-provident.pl dostępny jest już Raport z Okrągłego Stołu (Dialog z interesariuszami Provident Polska 2010). Raport zawiera podsumowanie spotkania oraz odpowiedzi na oczekiwania, jakie pod adresem firmy zgłosili jej interesariusze reprezentowani przez m.in.: środowiska konsumenckie, sektor finansowy, klientów, dostawców, partnerów biznesowych, pracowników, związki zawodowe, urzędy państwowe i organizacje pozarządowe oraz media.

Posłowie kolacji rządowej blokują rozwój teleinformatyczny regionów

Połączone sejmowe komisje: Samorządu Terytorialnego i Zdrowia odrzuciły dziś propozycję liberalizacji przepisów dotyczących rozbudowy infrastruktury teleinformatycznej w regionach uzdrowiskowych. Oznacza to, że 44 miejscowości, w tym np. część Krakowa i Sopotu, skazane są na bycie technologicznym skansenem, a ich mieszkańcy i goście na cyfrowe wykluczenie.

Jesteśmy zadowoleni z firm w których pracujemy

Polacy są zadowoleni ze swoich firm i warunków w nich panujących – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie PKPP Lewiatan. Ponad 80 proc. ankietowanych Polaków uważa, że praca w ich firmach jest dobrze zorganizowana, zaś 90 proc. z nich podkreśla, że przestrzega się zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Natomiast gorzej oceniany jest klimat społeczny panujący w miejscach pracy.

Pierwszy rok Internetowej Rewolucji – co 20 minut nowa firma

29 tysięcy firm dołączyło do Internetowej Rewolucji, stawiając pierwsze kroki w internecie dzięki wspólnej akcji Google, PKPP Lewiatan i home.pl, objętej patronatem Ministerstwa Gospodarki. W najbliższych miesiącach tysiące przedsiębiorców z różnych regionów Polski weźmie udział w otwartych dniach Internetowej Rewolucji w regionach.

Polski nie stać na kolejny dzień wolny od pracy

Zdecydowanie sprzeciwiamy się ustanowieniu dnia wolnego od pracy w Święto Trzech Króli. W sytuacji słabego wzrostu gospodarczego i ogromnego deficytu finansów publicznych wprowadzenie rozwiązań ograniczających działalność gospodarczą i wpływy budżetowe jest szkodliwe.