PKP

PKP S.A. i HB Reavis zbudują dworzec Warszawa Zachodnia

PKP S.A. i międzynarodowa firma deweloperska HB Reavis wybudują wspólnie dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia i towarzyszące mu centrum biurowe. Dzisiaj podpisana została umowa inwestycyjna w tej sprawie. Zamierzeniem obu stron jest powstanie dworca kolejowego do końca 2014 roku, a w kolejnych latach nowoczesnego kompleksu budynków, łączących funkcje biurowe, handlowe i usługowe. Koszt całego przedsięwzięcia to 110 mln euro.

Czytaj więcej »PKP S.A. i HB Reavis zbudują dworzec Warszawa Zachodnia

Lato zaczyna się w Gdyni: CUDAWIANKI

Wydarzenie „LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: CudaWianki” inauguruje 26 czerwca sezon letni w Gdyni. Na widzów czekają koncerty gwiazd europejskich i polskich, Wielka Parada Maszyn „Technokracja”oraz szereg artystycznych działań w przestrzeni miejskiej aktywizujących szerokie grono odbiorców. Różnorodny i bogaty program, wstęp wolny na wszystkie wydarzenia, bliskość dworca PKP zapewnia atrakcyjność czerwcowego weekendu nad morzem nie tylko dla mieszkańców ale i przyjezdnych gości.Czytaj więcej »Lato zaczyna się w Gdyni: CUDAWIANKI

Rozkłady jazdy PKP z warszawskim wydaniem „Polski” oraz „Polską Gazetą Krakowską”

13 i 14 stycznia br. do warszawskiego wydania „Polski” oraz do „Polski Gazety Krakowskiej” dołączone zostaną rozkłady jazdy PKP. Bezpłatny dodatek zawierać będzie aktualne połączenia i godziny kursowania pociągów na sezon zimowy z warszawskich (w „Polsce Metropolii Warszawskiej”) i krakowskich  (w „Polsce Gazecie Krakowskiej”) dworców kolejowych. Rozkłady będą również zamieszczone na stronach internetowych www.gazetakrakowska.pl i www.polskatimes.pl Czytaj więcej »Rozkłady jazdy PKP z warszawskim wydaniem „Polski” oraz „Polską Gazetą Krakowską”