Przejdź do treści

PKP

PKP S.A. i HB Reavis zbudują dworzec Warszawa Zachodnia

PKP S.A. i międzynarodowa firma deweloperska HB Reavis wybudują wspólnie dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia i towarzyszące mu centrum biurowe. Dzisiaj podpisana została umowa inwestycyjna w tej sprawie. Zamierzeniem obu stron jest powstanie dworca kolejowego do końca 2014 roku, a w kolejnych latach nowoczesnego kompleksu budynków, łączących funkcje biurowe, handlowe i usługowe. Koszt całego przedsięwzięcia to 110 mln euro.

Czytaj dalej »PKP S.A. i HB Reavis zbudują dworzec Warszawa Zachodnia

NEINVER realizuje największy projekt w Polsce

NEINVER wraz z PKP S.A. rozpoczął główny etap budowy jednego z największych projektów infrastrukturalnych i komercyjnych realizowanych obecnie w Europie Środkowej. Budowa dworca kolejowego w Katowicach, Galerii Katowickiej, biurowca oraz infrastruktury drogowej rozpoczęła się od prac rozbiórkowych starej hali dworcowej i prowadzącej do niej estakady.

Czytaj dalej »NEINVER realizuje największy projekt w Polsce

Lato zaczyna się w Gdyni: CUDAWIANKI

Wydarzenie „LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: CudaWianki” inauguruje 26 czerwca sezon letni w Gdyni. Na widzów czekają koncerty gwiazd europejskich i polskich, Wielka Parada Maszyn „Technokracja”oraz szereg artystycznych działań w przestrzeni miejskiej aktywizujących szerokie grono odbiorców. Różnorodny i bogaty program, wstęp wolny na wszystkie wydarzenia, bliskość dworca PKP zapewnia atrakcyjność czerwcowego weekendu nad morzem nie tylko dla mieszkańców ale i przyjezdnych gości.Czytaj dalej »Lato zaczyna się w Gdyni: CUDAWIANKI

Rozkłady jazdy PKP z warszawskim wydaniem „Polski” oraz „Polską Gazetą Krakowską”

13 i 14 stycznia br. do warszawskiego wydania „Polski” oraz do „Polski Gazety Krakowskiej” dołączone zostaną rozkłady jazdy PKP. Bezpłatny dodatek zawierać będzie aktualne połączenia i godziny kursowania pociągów na sezon zimowy z warszawskich (w „Polsce Metropolii Warszawskiej”) i krakowskich  (w „Polsce Gazecie Krakowskiej”) dworców kolejowych. Rozkłady będą również zamieszczone na stronach internetowych www.gazetakrakowska.pl i www.polskatimes.pl Czytaj dalej »Rozkłady jazdy PKP z warszawskim wydaniem „Polski” oraz „Polską Gazetą Krakowską”