Przejdź do treści

Pizza Hut

Agencja Deloitte Digital przygotowała wakacyjną kampanię dla Pizza Hut

Agencja Deloitte Digital przygotowała dla Pizza Hut (AmRest) wakacyjną kampanię wizerunkowo-sprzedażową „Smaki świata za 19,95 zł”. Celem akcji jest promocja nowych pizz, umocnienie wizerunku marki Pizza Hut jako eksperta w kategorii „pizza”, oraz wzmocnienie postrzegania jej jako brandu przystępnego cenowo. Agencja Deloitte Digital była odpowiedzialna za całość projektu, od opracowania strategii po egzekucję kreacji digital i BTL.Czytaj dalej »Agencja Deloitte Digital przygotowała wakacyjną kampanię dla Pizza Hut

Nowe, lekkie menu w Pizza Hut – pomysł na wakacyjne spotkanie z koleżankami

Wraz z latem do Pizza Hut zawitały lekkie dania i odświeżające napoje. Wśród nowych dań pojawiły się cztery nowe pizze na wyjątkowo cienkim cieście Tuscani a także cztery sałatki inspirowane kuchnią śródziemnomorską, którymi z powodzeniem można zastąpić danie główne w gorące dni. Oferta „Nowe lekkie menu” to propozycja skierowana  przede wszystkim do pań odwiedzających restauracje Pizza Hut.

Czytaj dalej »Nowe, lekkie menu w Pizza Hut – pomysł na wakacyjne spotkanie z koleżankami

Lipton Ice Tea rozszerza zakres współpracy z siecią restauracji Pizza Hut

  • przez

Marka Lipton Ice Tea należąca do koncernu PepsiCo rozszerza współpracę z siecią restauracji Pizza Hut uruchamiając jednocześnie akcję konsumencką. Przez najbliższe miesiące pół miliona Klientów Pizza Hut otrzyma puszki mrożonej herbaty Lipton Ice Tea Green. Akcja obejmie swoim zasięgiem wszystkie restauracje sieci w Polsce.

Czytaj dalej »Lipton Ice Tea rozszerza zakres współpracy z siecią restauracji Pizza Hut

Hut Lunch w Pizza Hut. Dobry pomysł na przerwę w towarzystwie przyjaciół

HUT LUNCH to kolejna już kultowa pozycja w menu Pizza Hut – oferta dla wszystkich, którzy liczą na szybki i smaczny posiłek w porze lunchu za rozsądną cenę i w dobrej atmosferze. W letnich miesiącach Pizza Hut kusi jeszcze bardziej urozmaiconą ofertą HUT LUNCH z gwarancją podania w 15 minut i w atrakcyjnej cenie 15 zł.

Czytaj dalej »Hut Lunch w Pizza Hut. Dobry pomysł na przerwę w towarzystwie przyjaciół

W Pizza Hut trwa Festiwal Pizzy

Od połowy stycznia w Pizza Hut trwa FESTIWAL PIZZY. To niepowtarzalna okazja, by płacąc raz spróbować wszystkich smaków i rodzajów pizz dostępnych w menu restauracji. Tym razem festiwal prowadzony jest w nowej, atrakcyjnej dla klientów konwencji: kawałek po kawałku można próbować różnych smaków oferowanych przez Festiwalowych Ekspertów. Z początkiem roku Pizza Hut inauguruje również swoją działalność na portalu społecznościowym Facebook.

Czytaj dalej »W Pizza Hut trwa Festiwal Pizzy

CHEESY BITES w Pizza Hut – nowa pizza, nowe wrażenia, więcej zabawy

Od listopada w restauracjach Pizza Hut króluje pizza CHEESY BITES. To całkowicie nowa pizza z brzegami zakończonymi apetycznymi porcjami sera zapieczonego w cieście. Szczególnie polecana jest na długie jesienno-zimowe wieczory spędzane z bliską osobą lub grupą znajomych. Wspólne odrywanie serowych kęsów z brzegu pizzy to kolejna okazja na kulinarne doświadczenia w gronie najbliższych serwowana przez Pizza Hut.

Czytaj dalej »CHEESY BITES w Pizza Hut – nowa pizza, nowe wrażenia, więcej zabawy