Archiwa tagu: Pizza Hut

Agencja Deloitte Digital przygotowała wakacyjną kampanię dla Pizza Hut

Agencja Deloitte Digital przygotowała dla Pizza Hut (AmRest) wakacyjną kampanię wizerunkowo-sprzedażową „Smaki świata za 19,95 zł”. Celem akcji jest promocja nowych pizz, umocnienie wizerunku marki Pizza Hut jako eksperta w kategorii „pizza”, oraz wzmocnienie postrzegania jej jako brandu przystępnego cenowo. Agencja Deloitte Digital była odpowiedzialna za całość projektu, od opracowania strategii po egzekucję kreacji digital… Czytaj dalej »

Nowe, lekkie menu w Pizza Hut – pomysł na wakacyjne spotkanie z koleżankami

Wraz z latem do Pizza Hut zawitały lekkie dania i odświeżające napoje. Wśród nowych dań pojawiły się cztery nowe pizze na wyjątkowo cienkim cieście Tuscani a także cztery sałatki inspirowane kuchnią śródziemnomorską, którymi z powodzeniem można zastąpić danie główne w gorące dni. Oferta „Nowe lekkie menu” to propozycja skierowana przede wszystkim do pań odwiedzających restauracje Pizza Hut.

W Pizza Hut trwa Festiwal Pizzy

Od połowy stycznia w Pizza Hut trwa FESTIWAL PIZZY. To niepowtarzalna okazja, by płacąc raz spróbować wszystkich smaków i rodzajów pizz dostępnych w menu restauracji. Tym razem festiwal prowadzony jest w nowej, atrakcyjnej dla klientów konwencji: kawałek po kawałku można próbować różnych smaków oferowanych przez Festiwalowych Ekspertów.

CHEESY BITES w Pizza Hut – nowa pizza, nowe wrażenia, więcej zabawy

Od listopada w restauracjach Pizza Hut króluje pizza CHEESY BITES. To całkowicie nowa pizza z brzegami zakończonymi apetycznymi porcjami sera zapieczonego w cieście. Szczególnie polecana jest na długie jesienno-zimowe wieczory spędzane z bliską osobą lub grupą znajomych. Wspólne odrywanie serowych kęsów z brzegu pizzy to kolejna okazja na kulinarne doświadczenia w gronie najbliższych serwowana przez Pizza Hut.