Piotr Woś

1 Piotr Woś

Majówka w Polsce. Ile za nią zapłacimy?

eskyMajówka każdego roku wiąże się ze zwiększoną aktywnością Polaków. Czy podróże oznaczają wyłącznie wyjazdy zagraniczne? Przeciwnie, z roku na rok coraz chętniej wykorzystujemy weekend majowy na podróże po naszym kraju – w stosunku do roku ubiegłego odsetek osób, które zdecydowały się na taki wyjazd zwiększył się o 7 proc. Dokąd jeździmy? Na jak długo? I ile to kosztuje? O tym wszystkim można przeczytać w raporcie przygotowanym przez serwis eSKY.pl.

Czytaj więcej »Majówka w Polsce. Ile za nią zapłacimy?

Jedziemy na narty! Ile to kosztuje?

Zagraniczne wyjazdy na narty są bardzo popularne wśród Polaków. Każdy – gdy decyduje się na zimowe wczasy – liczy na dobry śnieg, a w Polsce niestety nie jest on pewny. Czy jeździmy tam gdzie jest najtaniej? Na ile istotne są dla nas ceny? I ile należy zapłacić, by wyjechać? Które kierunki są najtańsze? O tym wszystkim można przeczytać w raporcie Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl.

Czytaj więcej »Jedziemy na narty! Ile to kosztuje?

Prawa turysty w pigułce

Sezon dopiero się rozpoczął, a z wyjazdem wakacyjnym muszą się już pożegnać klienci Triady – będącej do niedawna największym biurem podróży w Polsce i jej spółki córki – Sky Clubu. Oba biura ogłosiły upadłość, to drugie dziś – 4 lipca – rano. Jak w związku z tym mają zachować się klienci? Co zrobić, gdy biuro upada? Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl podpowiada co zrobić, by uniknąć stresujących sytuacji po wykupieniu wakacji.

Czytaj więcej »Prawa turysty w pigułce

Wielka ucieczka przed Euro

Od dawna trwają wyliczenia, kto zarobi na Euro 2012. Nikogo więc nie zdziwi, że dzięki mistrzostwom poprawi się również sytuacja w branży turystycznej. W tym roku w czerwcu na wakacje pojedzie o 30 proc. więcej osób niż w roku ubiegłym. Czy takie zainteresowanie wyjazdami wpływa na ceny wycieczek? Odpowiedź na te i inne pytania znajduje się w raporcie przygotowanym przez firmę eSKY.pl.

Czytaj więcej »Wielka ucieczka przed Euro

Prawa turysty w pigułce

Kolejne klęski spadające na touroperatorów coraz bardziej dotykają klientów. Do czasu wybuchu zamieszek w Tunezji i Egipcie mówiono, że ten rok pozwoli na odrobienie zeszłorocznych strat. Jednak sytuacja polityczna w dwóch najpopularniejszych wśród polskich turystów państwach nie pozostanie bez wpływu na kondycje biur podróży. Jak w związku z tym mają zachować się klienci? Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl podpowiada co zrobić, by uniknąć stresujących sytuacji po wykupieniu wakacji.

Czytaj więcej »Prawa turysty w pigułce

BCC dla Piotr i Paweł: system SAP usprawni zarządzanie siecią supermarketów

Od stycznia br. w jednej z największych polskich sieci detalicznych rusza wdrożenie nowego systemu wspomagającego zarządzanie. „Piotr i Paweł” przy współpracy z firmą BCC wdraża w sieci supermarketów pakiet SAP Retail – branżowe rozwiązanie SAP przeznaczone dla firm handlu detalicznego.

Czytaj więcej »BCC dla Piotr i Paweł: system SAP usprawni zarządzanie siecią supermarketów