Archiwa tagu: Piotr Tokarski

Ceramika Paradyż doceniona za CSR oraz wysokiej klasy produkty

Firma Dobrze Widziana – takim mianem może poszczycić się Ceramika Paradyż. Gala wręczenia nagród odbyła się 30 marca 2011 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Organizator konkursu – Business Centre Club – docenił zaangażowanie firmy w politykę jakościową, dbałość o pracowników oraz inwestycje w społeczność lokalną.

Ceramika Paradyż dobrze widziana

14 grudnia 2010 podczas spotkania Business Centre Club w Radomiu odbyło się uroczyste wręczenie nominacji drugiej edycji konkursu „Firma Dobrze Widziana”. Projekt ma na celu wyłonienie przedsiębiorstw, których wizerunek jest najbardziej odpowiedzialnym społecznie. Wśród wyróżnionych firm znalazła się Ceramika Paradyż, jeden z największych producentów płytek ceramicznych w Polsce.

Ceramika Paradyż w setce najcenniejszych polskich marek

Jak co roku w grudniu, już po raz siódmy dziennik „Rzeczpospolita” opublikował dodatek specjalny „Ranking Najcenniejszych Polskich Marek 2010”. We współpracy m.in. z agencją badawczą Millward Brown SMG/KRC przygotowane zostały zestawienia prezentujące wartość brandów stworzonych z myślą o polskich konsumentach. W tym prestiżowym gronie – po raz kolejny – znalazła się marka Paradyż.

Ceramika Paradyż Inwestorem Roku 2009/2010

Z przyjemnością informujemy, że Ceramika Paradyż po raz kolejny została doceniona za silną pozycję w branży ceramicznej i dynamiczny rozwój marki. Przyznany firmie prestiżowy tytuł „Inwestora Roku 2009/2010” jest wynikiem ciągłego rozwoju firmy oraz konsekwentnie realizowanej strategii i najwyższej jakości zarządzania przedsiębiorstwem.