Piotr Tokarski

Ceramika Paradyż doceniona za CSR oraz wysokiej klasy produkty

Firma Dobrze Widziana – takim mianem może poszczycić się Ceramika Paradyż. Gala wręczenia nagród odbyła się 30 marca 2011 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Organizator konkursu – Business Centre Club – docenił zaangażowanie firmy w politykę jakościową, dbałość o pracowników oraz inwestycje w społeczność lokalną.

Czytaj więcej »Ceramika Paradyż doceniona za CSR oraz wysokiej klasy produkty

Ceramika Paradyż dobrze widziana

14 grudnia 2010 podczas spotkania Business Centre Club w Radomiu odbyło się uroczyste wręczenie nominacji drugiej edycji konkursu „Firma Dobrze Widziana”. Projekt ma na celu wyłonienie przedsiębiorstw, których wizerunek jest najbardziej odpowiedzialnym społecznie. Wśród wyróżnionych firm znalazła się Ceramika Paradyż, jeden z największych producentów płytek ceramicznych w Polsce.

Czytaj więcej »Ceramika Paradyż dobrze widziana

Ceramika Paradyż w setce najcenniejszych polskich marek

Jak co roku w grudniu, już po raz siódmy dziennik „Rzeczpospolita” opublikował dodatek specjalny „Ranking Najcenniejszych Polskich Marek 2010”. We współpracy m.in. z agencją badawczą Millward Brown SMG/KRC przygotowane zostały zestawienia prezentujące wartość brandów stworzonych z myślą o polskich konsumentach. W tym prestiżowym gronie – po raz kolejny – znalazła się marka Paradyż.

Czytaj więcej »Ceramika Paradyż w setce najcenniejszych polskich marek

Ceramika Paradyż nagrodzona za społeczną odpowiedzialność

Ceramika Paradyż, wiodący polski producent płytek ceramicznych, dołączyła do prestiżowego grona firm dbających o najwyższe standardy odpowiedzialnego biznesu, stając się jednym z trzech laureatów nagrody „Regional Forbes CSR Awards” z województwa łódzkiego. Uroczysta gala odbyła się 8 grudnia 2010 w Warszawie podczas Forbes Tauron Biznes Forum. 

Czytaj więcej »Ceramika Paradyż nagrodzona za społeczną odpowiedzialność