Piotr Stankiewicz

Zgarnęli paliwo za 100 tysięcy złotych w promocji Meritum Banku

Ponad 1000 osób otrzymało prawo do zwrotu 100 złotych wydatków na paliwo w wyniku akcji promocyjnej zrealizowanej przez Meritum Bank i serwis Groupon – lidera na rynku zakupów grupowych. To kolejny przykład na to, że Polacy chcą mądrzej gospodarować swoimi pieniędzmi – bez względu na to, czy wydają je na podróże, gastronomię, czy też na usługi finansowe.

Czytaj więcej »Zgarnęli paliwo za 100 tysięcy złotych w promocji Meritum Banku

Nowa 6-miesięczna lokata z gwarancją zysku w Meritum Banku

Od 10 listopada Meritum Bank rozszerza ofertę lokat z gwarantowanym oprocentowaniem na wypadek niekorzystnych dla klienta zmian ordynacji podatkowej. Oprócz oferowanej od lipca 12-miesięcznej lokaty z gwarancją, teraz w ofercie Meritum pojawi się także depozyt 6-miesięczny objęty gwarancją. Bank reaguje tym samym na ostatnie zapowiedzi zmiany sposobu naliczania tzw. „podatku Belki”.

Czytaj więcej »Nowa 6-miesięczna lokata z gwarancją zysku w Meritum Banku

Meritum Bank na Groupon.pl. 100 zł premii na paliwo

Meritum Bank, zdobywca tytułu Przyjazny Bank Newsweeka w kategorii Bank Internetowy, rozpoczyna kolejną akcję promocyjną skierowaną do internautów. Każdy, kto wykupi na Groupon.pl specjalny kupon o wartości 5 zł, a następnie otworzy darmowe konto w Meritum Banku i spełni warunki promocji otrzyma 100 zł zwrotu wydatków na paliwo. Dodatkowo, w ramach oferty premiowania transakcji paliwowych obowiązującej w Meritum Banku, posiadacze kont mogą otrzymywać nawet do 30 zł miesięcznie zwrotu wydatków dokonywanych na dowolnej stacji paliw w kraju lub za granicą.

Czytaj więcej »Meritum Bank na Groupon.pl. 100 zł premii na paliwo

Lokata Powitalna już na stałe w Meritum Banku

Meritum Bank włączył Lokatę Powitalną z dzienną kapitalizacją odsetek do stałej oferty Banku. Lokata Powitalna z dzienną kapitalizacją odsetek o oprocentowaniu porównywalnym z 8,5% na tradycyjnej lokacie z podatkiem, przebojem wdarła się na podium rankingów lokat, zyskując przychylność klientów i analityków. Aby skorzystać z oferty, wystarczy otworzyć Konto Zarabiające.

Czytaj więcej »Lokata Powitalna już na stałe w Meritum Banku

Lokata Powitalna w Meritum Banku – Zarabiaj po królewsku!

Z dniem 20 lipca Meritum Bank wprowadził promocyjną Lokatę Powitalną z dzienną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie 3-miesięcznego depozytu wynosi aż 6,83%, co jest porównywalne z 8,5% na tradycyjnej lokacie z podatkiem. Oferta jest skierowana do klientów, którzy jednocześnie z lokatą otworzą darmowe Konto Zarabiające, pozwalające oszczędzać 4% wydatków na paliwo.

Czytaj więcej »Lokata Powitalna w Meritum Banku – Zarabiaj po królewsku!

Meritum Bank daje najwięcej – teraz również na lokatach 3-miesięcznych

Meritum Bank do trwającej promocji lokat na 5 i 6 miesięcy dołączył nową ofertę lokat 3-miesięcznych z dzienną kapitalizacją, która będzie dostępna dla klientów do 14 czerwca. Podobnie jak wcześniej, nowe depozyty są najwyżej oprocentowanymi na rynku. Motto Kampanii marketingowej „Przejdź do Meritum! Zrób to dla pieniędzy!” przekłada się na coraz więcej produktów Banku.Czytaj więcej »Meritum Bank daje najwięcej – teraz również na lokatach 3-miesięcznych