Przejdź do treści

Piotr Skotnicki

1 Piotr Skotnicki

Logitrans wdroży system mHR

bpscFirma Logitrans, specjalizująca się w rozwiązaniach informatycznych dedykowanych dla branży transportowej będzie wkrótce korzystać z profesjonalnego rozwiązania wspomagającego zarządzanie kapitałem ludzkim. Spółka o międzynarodowym zasięgu podpisała umowę na wdrożenie systemu mHR, dzięki któremu będzie mogła m.in. zarządzać kompetencjami i kwalifikacjami pracowników, a także lepiej planować ich rozwój.

Czytaj dalej »Logitrans wdroży system mHR

Rok 2011 okiem systemu mHR

Integracja z platformami eLerningowymi, rozbudowanie funkcjonalności Zarządzanie Przez Cele czy rozwiązania umożliwiające samoobsługę w ramach wybranych procedur kadrowych to tylko niektóre elementy, które wzbogaciły zakres funkcjonalny systemu wspierającego Zarządzanie Kapitałem Ludzkim – mHR. Rok 2011 był również okresem kilku udanych wdrożeń w przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych oraz administracji publicznej.

Czytaj dalej »Rok 2011 okiem systemu mHR

Oceny pracowników

Jak zaplanować i przeprowadzić oceny pracownicze, jakie ich rodzaje dedykować poszczególnym grupom pracowników, które z narzędzi przyspieszają i obiektywizują proces oceny, jak umiejętnie wykorzystać w nim model kompetencyjny, jakie błędy popełniane są najczęściej? Na te i wiele innych pytać odpowiadać będą prelegenci w trakcie cyklu seminariów organizowanych przez Centrum Kompetencyjne mHR BPSC SA.Czytaj dalej »Oceny pracowników

Nowa twarz systemu mHR

W rok po dołączeniu do oferty BPSC system mHR zyskał nową wersję – 2.0. Oprogramowanie wspierające wszystkie obszary Zarządzania Kapitałem Ludzkim przedsiębiorstwa dostępne jest teraz on-line. Bezpośredni dostęp do serwera
z każdego miejsca oraz możliwość korzystania z systemu w ramach outsourcingu to główne korzyści, jakie daje odmieniony mHR.
Czytaj dalej »Nowa twarz systemu mHR