Przejdź do treści

Piotr Skirski

Nowy zespół Cisco

Końcem 2012 roku Dariusz Fabiszewski, dyrektor generalny Cisco Systems Poland przedstawił nowy zespół dyrektorów kluczowych działów polskiego oddziału firmy, w którego w skład wchodzą: Marcin Chudak, Piotr Skirski, Kamil Ciukszo oraz Łukasz Bromirski. Dodatkowo Zarząd Cisco dokonał dwóch istotnych zmian personalnych na stanowiskach menadżerskich:  Agnieszka Jabłońska awansowała na stanowisko Menedżera ds. Dystrybucji do Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Anna Janas awansowała na Szefa ds. Marketingu na Polskę. Oto sylwetki ww. osób.

Czytaj dalej »Nowy zespół Cisco

Cisco na AIR SHOW 2011

W dniach 27-28 sierpnia 2011 roku odbyły się największe pokazy lotnicze w Polsce z udziałem samolotów wojskowych i cywilnych – AIR SHOW 2011. W tym roku wzięły w nich udział zespoły z Austrii, Belgii, Chorwacji, Czech, Danii, Francji, Grecji, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Słowacji, Włoch, Węgier, USA, Ukrainy, Turcji i Polski (w tym Siły Powietrzne, Aeroklub Polski, Marynarka Wojenna, Wojska Lądowe, Straż Graniczna, przemysł lotniczy krajowy i zagraniczny). Ogółem w pokazach wystąpiło 160 statków powietrznych.

Czytaj dalej »Cisco na AIR SHOW 2011

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy gotowy na IPv6

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy  oraz firma Cisco poinformowali, że uczelnia dokonała pełnej modernizacji kampusowej sieci informatycznej we wszystkich siedmiu lokalizacjach na terenie Bydgoszczy. Projekt miał na celu wdrożenie w sieci protokołu IPv6. Ma on kluczowe znaczenie dla uczelni, ponieważ dzięki jego wdrożeniu UTP zyskuje najnowocześniejsze technologie, które usprawnią funkcjonowanie sieci a także znacząco poprawią jej bezpieczeństwo i niezawodność. Nowa sieć uniwersytecka została zbudowana w całości w oparciu o architekturę Cisco Borderless Networks. Wdrożona infrastruktura informatyczna zapewnia bezpieczny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu dla ponad 9000 studentów i ponad 1000 pracowników Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Czytaj dalej »Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy gotowy na IPv6